عضویت در خبرنامه الکترونیک

بازتاب پیروزی ارزشمند ایران برابر سوریه

کد خبر: 68858
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴ ق.ظ

پس از این پیروزی اشاره شده و آمده است: این مردان جوان، آینده فوتبال کشور ما را می‌سازند و باید به آنها توجه ویژه داشت، بدیهی است که کم تجربه باشند و استرس داشته باشند، معتقدم که بازی ۹۰ دقیقه است و در نیمه دوم از مردانم خواستم ضمن این که حواسشان به همه چیز باشد، سعی کنند از بازی لذت ببرند و آرامش بیشتری داشته باشند.

وب سایت خبری – تحلیلی insidethegames بازی زیبای یوزهای ایرانی را زیر ذره‌بین گرفت.
به گزارش نداي مردم، لیم مورگان نویسنده وب سایت خبری – تحلیلی insidethegames و فارغ التحصیل دانشگاه ساوتهمپتون انگلیس، در گزارشی از پیروزی دو بر صفر تیم ملی امید ایران برابر سوریه نوشت: ایران و قطر گام نخست در جاده المپیک ۲۰۱۶ ریو را خوب و منطقی برداشتند.

در ادامه این گزارش آمده است: درخشش امیرارسلان مطهری در تاثیر او در روند بازی کاملا مشهود بود، تیم ملی امید ایران کنترل میدان را در اختیار داشت و البته حریف سوری آن نیز تیم دست و پا بسته‌ای نبود. امیر ارسلان مطهری که برای تیم فوتبال باشگاه نفت تهران بازی می‌کند قفل در بسته تیم ملی را شکست و فضای بازی را تغییر داد.

نویسنده به ناکامی ایران برای صعود به فوتبال المپیک از مونترال ۱۹۷۶ تا کنون نیز اشاره کرده و می‌نویسد: مردم ایران بی صبرانه منتظر صعود تیم ملی فوتبال امید ایران به المپیک ریو ۲۰۱۶ هستند و این تیم شایسته این صعود به نظر می‌رسد.

در ادامه گزارش به سخنان خاکپور پس از این پیروزی اشاره شده و آمده است: این مردان جوان، آینده فوتبال کشور ما را می‌سازند و باید به آنها توجه ویژه داشت، بدیهی است که کم تجربه باشند و استرس داشته باشند، معتقدم که بازی ۹۰ دقیقه است و در نیمه دوم از مردانم خواستم ضمن این که حواسشان به همه چیز باشد، سعی کنند از بازی لذت ببرند و آرامش بیشتری داشته باشند./رويش

دیدگاه کاربران