عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس ستادکل نیروهای مسلح :

سرلشگر فیروزآبادی:‌ امیدوارم توقیف شناورهای آمریکا درسی برای سنگ‌اندازان درکنگره باشد

کد خبر: 68874
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۱:۲۷ ب.ظ

رئیس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: امیدوارم حادثه شمال خلیج فارس که احتمالا آخرین اشتباه نیروهای آمریکایی در منطقه نیست، درسی برای سنگ‌اندازان در کنگره آمریکا باشد.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت‌: امیدوارم حادثه شمال خلیج‌فارس که احتمالا آخرین اشتباه نیروهای آمریکایی در منطقه نیست درسی برای سنگ‌اندازان در کنگره آمریکا باشد.

به گزارش نداي مردم، سرلشگر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستادکل نیروهای مسلح درباره توقیف دو شناور رزمی آمریکایی و بازداشت ۱۰ تفنگدار تبعه این کشور، گفت: خداوند با حادثه روز گذشته در شمال خلیج‌فارس یک بار دیگر بیداری و دقت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در برابر تحرکات آمریکایی‌ها در منطقه را نشان داد و به آنها آموخت که تا چه حد در برابر نیروهای مقتدر جمهوری اسلامی آسیب‌پذیرند و اگر درایت و حسن نیت فرماندهان ما نبود امروز آمریکایی‌ها با یک مصیبت جدید مواجه می‌شدند.

وی افزود: آن دسته از نمایندگان کنگره آمریکا که هر روز برای ایران مشکل جدیدی طراحی می‌کنند ظاهرا اطلاعات درستی ندارند و با چشم بسته و دور از واقعیت‌ها به ضرر ملت آمریکا اقدام می‌کنند.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: امیدوارم حادثه شمال خلیج فارس که احتمالا آخرین اشتباه نیروهای آمریکایی در منطقه نیست، درسی برای سنگ‌اندازان در کنگره آمریکا باشد./هدانا

 

دیدگاه کاربران