عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون سازمان دانش آموزی استان زنجان:

هم آوایی ۱۳۵۷، دانش آموز درسالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛همایش یاوران انقلاب در زنجان برگزار می شود.

کد خبر: 68907
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۸:۵۵ ق.ظ

بهمن سعادتی ضمن تبریک فرارسیدن سی و هفتمین سالگرد بهار شکوهمند انقلاب اسلامی، اظهار کرد: آئین‌های گرامیداشت دهه فجر در استان زنجان با مشارکت و همکاری پیشتازان و فرزانگان در مدارس برگزار می‌شود.

بهمن سعادتی ضمن تبریک فرارسیدن سی و هفتمین سالگرد بهار شکوهمند انقلاب اسلامی، اظهار کرد: آئین‌های گرامیداشت دهه فجر در استان زنجان با مشارکت و همکاری پیشتازان و فرزانگان در مدارس برگزار می‌شود.

سعادتی در ادامه، اظهار داشت: در دهه مبارک فجر برنامه‌های مفرح و متنوعی از جمله برگزاری نمایشهای عروسکی، آذین بندی مدارس، برپایی نمایشگاه آثار پیشتازان و فرزانگان، ساخت آدمکهای استکبار در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، اجرای جشنها و جنگهای شادی در اکثر مراکز مدارس با حضور پیشتازان و فرزانگان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری همایش یاوران انقلاب در استان، افزود: همایش یاوران انقلاب اسلامی در چهارده منطقه استان به تفکیک جنسیت برگزار و همایش استانی با حضور مسئولان کشوری، استانی و دانش آموزان زنجانی در ۱۸ بهمن برگزار می شود.

سعادتی در ادامه بیان کرد: همایش فصل حضور با تجلیل افراد برتر مسابقه پرسش مهر بعد از ایام دهه ی فجر نیز برگزار می شود.

سعادتی با بیان اینکه ادارات مختلفی همچون آموزش و پرورش، بهزیستی، حوزه هنری، بسیج دانش آموزی، اتحادیه انجمن های اسلامی و صدا و سیما برای اجرای برنامه‌های متنوع به مناسبت دهه فجر ویژه دانش آموزان تلاش می‌کنند، گفت: معرفی انقلاب به نسل نو، آشنایی با اهداف انقلاب و بصیرت افزایی رسالت مهم مسئولان است و انتقال خاطرات پیروزی انقلاب اسلامی یکی از مهمترین اهداف کمیته برپایی مراسمات دهه فجر است.

سعادتی با تاکید بر حضور پرشور و گسترده فرهنگیان و دانش آموزان در آئین‌های دهه فجر به ویژه در روز ۱۲ بهمن‌ماه سالروز ورود تاریخی امام به کشور و ۲۲ بهمن‌ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: این حضور به شکل همه‌جانبه و باشکوه تجدید بیعت و عهد دوباره با امام و آرمان‌های انقلاب بوده که می‌تواند سبب یاس و ناامیدی تمامی دشمنان شود.

سعادتی ادامه داد: پیروزی انقلاب اسلامی وعده‌ای الهی بوده که باید تلاش و جدیت همگان در جامعه و به ویژه مسئولان دستگاه‌های اجرایی بر این باشد تا این پیروزی و وعده الهی در جامعه کمرنگ نشود.

سعادتی در پایان گفت: اجرای سرود۱۳۵۷ نفره ی همسرایان فجر و حضور پرشکوه دانش آموزان وفرهنگیان ولایتمدار زنجان در راهپیمایی باشکوه ۲۲بهمن نیز از برنامه های سازمان دانش آموزی است./پيام رسا

 

دیدگاه کاربران