عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 8 خبر داد:

انتظار براي بهره برداري زودتر از تقاطع امام علي(ع) به جانبازان

کد خبر: 68971
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۲:۰۷ ب.ظ

بهمن نوري در بازديد رئيس پليس راهور تهران بزرگ و مسئولان راهور منطقه از طرح راستگرد تقاطع بزرگراه امام علي(ع) به جانبازان که معاونين شهردار و مسئولان راهور منطقه نيز حضور داشتند؛ رفاه مردم را اولويت شهرداري در اجراي اين تقاطع عنوان و خاطرنشان کرد: تردد آسان شهروندان در محورهاي ارتباطي منطقه از دلايلي است که باعث شده است با انتخاب پيمانکار با تجربه اين اميد که بتوانيم پروژه را زودتر از موعد مقرر آن افتتاح کنيم وجود دارد.

از بدو ورود به شهرداري منطقه موضوع گره ترافيکي تقاطع امام علي(ع) به جانبازان رصد و با درخواست ارايه شده به شهردار تهران و موافقت دکتر قاليباف براي برطرف کردن اين مشکل، شهرداري مطالعات خود را براي پايان دادن به مشکلات ترافيکي اين محور آغاز کرد.
به گزارش نداي مردم، بهمن نوري در بازديد رئيس پليس راهور تهران بزرگ و مسئولان راهور منطقه از طرح راستگرد تقاطع بزرگراه امام علي(ع) به جانبازان که معاونين شهردار و مسئولان راهور منطقه نيز حضور داشتند؛ رفاه مردم را اولويت شهرداري در اجراي اين تقاطع عنوان و خاطرنشان کرد: تردد آسان شهروندان در محورهاي ارتباطي منطقه از دلايلي است که باعث شده است با انتخاب پيمانکار با تجربه اين اميد که بتوانيم پروژه را زودتر از موعد مقرر آن افتتاح کنيم وجود دارد.
شهردار منطقه ۸ در ادامه به برگزاري نشست هاي مشترک ميان مسئولان شهرداري و راهور منطقه اشاره کرد و گفت: راهور منطقه همواره با مسئولان شهرداري تعامل کارشناسانه و دلسوزانه اي داشته است و اميدواريم اين تعامل در آينده نيز بيشتر از گذشته ادامه يابد.
رئيس پليس راهور تهران بزرگ نيز در اين بازديد گفت: اميدواريم تقاطع امام علي(ع) به جانبازان در زمان تعيين شده به بهره برداري برسد و مردم در استفاده از اين پروژه مشکلي نداشته باشند.
سردار تيمور حسيني افزود: اجراي اين طرح اقدامي موثر در کاهش زمان سفر در منطقه، کاهش ترافيک و افزايش رضايت شهروندان است و انتظار مي رود با بهره برداري از تقاطع، منافع پروژه به کساني که روزانه از اين مسير تردد مي کنند برسد.
وي با اشاره به اينکه اجراي اين تقاطع با در نظر گرفتن شرايط فعلي ترافيکي اين مسير اجرا شده است اضافه کرد: با بهره برداري از اين پروژه انتظار داريم رانندگاني که از اين مسير تردد نمي کردند هم براي تردد از پروژه وارد آن شوند که اين مسئله مي تواند به افزايش بار ترافيکي اين مسير منجر شود.
رئيس پليس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: کارشناسان حوزه حمل و نقل و ترافيک بايد با بررسي شرايط مختلف تدابيري اتخاذ کنند تا از ورود رانندگاني که مي توانند بدون عبور از اين محور از مسيرهاي ديگر براي رسيدن به مقصد خود استفاده کنند وارد اين پروژه نشوند.
حسيني در ادامه با اشاره به اينکه رويکرد راهور تهران بزرگ در انضباط بخشيدن به رفتار ترافيکي رانندگان تعامل با شهرداري است افزود: معتقديم بدون تعامل و مشارکت شهرداري و راهور نمي توانيم شاهد آرامش ترافيکي باشيم و بر اين اساس، رويکرد راهور تهران بزرگ تعامل مثبت با شهرداري در کنار کار کارشناسي است.
گفتني است براي اجراي راستگرد تقاطع امام علي(ع) به جانبازان هم اينک مسير انحرافي به طول ۲۰۰ متر در محور شمال به جنوب بزرگراه امام علي(ع) اجرا شده است و تا چند روز آينده اين مسير براي استفاده رانندگان زير بار ترافيکي مي رود./آريا

 

دیدگاه کاربران