عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس شورای اسلامی شهر نصیر‌شهر:

نصیر‌شهری‌ها به خاطر آلودگی ناشی از شهرک صنعتی گلایه‌مند هستند

کد خبر: 69017
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۳ ق.ظ

رئیس شورای اسلامی شهر نصیر‌شهر گفت: مردم نصیر‌شهر به خاطر آلودگی که از شهرک صنعتی به وجود می‌آید، به حد کافی گلایه‌مند هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر نصیر‌شهر گفت: مردم نصیر‌شهر به خاطر آلودگی که از شهرک صنعتی به وجود می‌آید، به حد کافی گلایه‌مند هستند.
به گزارش نداي مردم، اکبر نصیری صبح امروز در محل شورای اسلامی شهر نصیرشهر در خصوص توسعه شهرک صنعتی این شهر، اظهار کرد: نصیرشهر به خاطر وجود چندین شهرک صنعتی در اطرافش به حد کافی در خطر آلودگی هوا قرار دارد، اگر قرار باشد شهرک‌های صنعتی فعلی توسعه یابند، بدون شک آسیب جدی به سلامت شهروندان این شهر وارد می‌آید .

وی بیان کرد: واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اطراف این شهر باید از تکنولوژی به روز استفاده کنند تا از پراکنده شدن اسیدهای سمی که منجر به آلودگی هوا شده است، جلوگیری کنند که متأسفانه کمتر کسی به این امر مهم توجه می‌کند رئیس شورای اسلامی شهر نصیر‌شهر افزود: دل‌خوشی مردم که شهرشان به منطقه صنعتی شناخته شده، به تازگی با توسعه بیش از پیش این شهرک‌ها به کابوسی از مشکلات تبدیل شده است .

وی با تأکید بر اینکه نصیر‌شهر فقط یک راه تنفسی دارد، تصریح کرد: اگر این مسیر هم با گسترش شهرک صنعتی نصیرشهر مسدود شود، بدون شک نفس‌های مردم به شمارش خواهد افتاد .

نصیری در پایان متذکر شد: مردم نصیر‌شهر به خاطر آلودگی که از شهرک صنعتی به وجود می‌آید، به حد کافی گلایه‌مند هستند، امیدواریم مسئولان نظارتی اجازه چنین اقدامی را صادر نکنند در غیر این صورت آسم و تنگی نفس در انتظار مردم نصیر‌شهر خواهد بود ./استانداري

دیدگاه کاربران