عضویت در خبرنامه الکترونیک
مظلومی :

دلیل اشتباه مظلومی برای رد کردن دیگو ژاردل

کد خبر: 69198
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۹:۴۷ ق.ظ

مظلومی در حالی این علت را دلیل رد کردن ژاردل اعلام کرده که وی یک بازیکن موثر در امر گلسازی است و جفرسون هم در پستی مشابه وی و چه بسا تهاجمی تر بازی می کند و از نظر عملکرد کارنامه ای به مراتب ضعیف تر از ژاردل دارد.

با منتفی شدن حضور ژاردل در استقلال جفرسون گومز طی یکی دو روز آینده به تهران سفر خواهد کرد.

دلیل اشتباه مظلومی برای رد کردن دیگو ژاردل
با منتفی شدن حضور ژاردل در استقلال جفرسون گومز طی یکی دو روز آینده به تهران سفر خواهد کرد.

به گزارش نداي مردم، پرویز مظلومی پس از تماشای فیلم چند بازیکن خارجی ديگو ژاردل و جفرسون گومز را انتخاب کرد و از مسئولان باشگاه استقلال خواست تا مقدمات سفر این دو بازیکن را به استقلال فراهم کنند.

از طریفی سرمربی تیم استقلال پس از پیگیری‌های لازم و تماس‌های مکرر با مدیر برنامه‌های هر دو بازیکن متوجه شد که ماریو ژاردل یک مهاجم است و به همین علت قید حضور این بازیکن را در استقلال زد و تنها خواستار حضور جفرسون بریتو گومز در استقلال شد.

قرار است این بازیکن برزیلی ٢۵ ساله که در لیگ دو کشور برزیل بازی کرده است طی چند روز آینده به تهران سفر کرده و در تمرینات تیم فوتبال استقلال شرکت کند.

مظلومی در حالی این علت را دلیل رد کردن ژاردل اعلام کرده که  وی یک بازیکن موثر در امر گلسازی است و جفرسون هم در پستی مشابه وی و چه بسا تهاجمی تر بازی می کند و از نظر عملکرد کارنامه ای به مراتب ضعیف تر از ژاردل دارد.
شاید قیمت بالاتر دیگو زاردل هم در عدم جذب وی بی تاثیر نبوده است. گفتنی است مهدی مؤمنی تنها بازیکن جذب شده در نیم‌فصل دوم در فهرست تیم استقلال به شمار می رود./نخست

دیدگاه کاربران