عضویت در خبرنامه الکترونیک

طرفداران کی‌روش منتظر شکست خاکپور هستند؟

کد خبر: 69200
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۹:۵۴ ق.ظ

ازی های تیم ملی امید در مرحله گروهی نیز چنگی به دل نزد و به خصوص ضعف در دفاع تیمی باعث شده تا خیلی ها نسبت به آینده تیم در مرحله بعدی رقابت ها دلسرد شوند. بازی با ژاپن که روز جمعه برگزار می شود یکی از حساس ترین روزهای فوتبال ایران است و از حالا بوی این می آید که طرفداران کی‌روش دندان انتقاد خود را برای شکست احتمالی تیم امید تیز کرده اند.

بازی‌های تیم ملی امید در مرحله گروهی مقدماتی المپیک ۲۰۱۶ ریو باعث شده تا عده‌ای که مخالف سرمربی این تیم بودند منتظر باشند تا او همراه تیم امید شکست بخورند.
اتفاقی که این روزها در فوتبال ایران رخ داده دو دستگی طرفداران کارلوس‌ کی‌روش با تیم امید است و اینکه انتقادها رنگ شخصی به خود گرفته است.
به گزارش نداي مردم، این روزها طرفداران کارلوس کی‌روش نه تیم ملی با طرفداران محمد خاکپور به عنوان پرچمدار مربیان ایرانی وارد یک رقابت شخصی شده اند و از اظهار نظرهای و تحلیل های مختلفی که بیرون می آید به راحتی می توان این استنباط را کرد که طرفداران کی‌روش و خاکپور هر کدام به جای عرق داشتن به وضعیت ملی فوتبال کشورمان به دنبال این هستند تا در قبال اهداف خود احقاق حق کنند.
بازی های تیم ملی امید در مرحله گروهی نیز چنگی به دل نزد و به خصوص ضعف در دفاع تیمی باعث شده تا خیلی ها نسبت به آینده تیم در مرحله بعدی رقابت ها دلسرد شوند. بازی با ژاپن که روز جمعه برگزار می شود یکی از حساس ترین روزهای فوتبال ایران است و از حالا بوی این می آید که طرفداران کی‌روش دندان انتقاد خود را برای شکست احتمالی تیم امید تیز کرده اند.
هر چند که این انتقادهای شخصی به نفع فوتبال ایران نیست اما این آشی است که خود فدراسیون فوتبال در ایجاد آن نقش داشته است./تابناك

دیدگاه کاربران