عضویت در خبرنامه الکترونیک
مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان زنجان :

احداث پنچ ايستگاه آتش‌نشاني در شهرک‌هاي صنعتي زنجان

کد خبر: 69239
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۳۳ ق.ظ

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان زنجان ادامه داد: در همين راستا عقد تفاهم‌نامه‌اي نيز براي تامين برق چهار شهرک صنعتي جديد به ميزان ۳۰ مگاوات منعقد شده است.

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان زنجان از احداث پنج ايستگاه آتش‌نشاني در شهرک‌هاي صنعتي زنجان خبر داد.
به گزارش نداي مردم، ناصر صيدي در زنجان اظهار کرد: شرکت شهرک‌هاي صنعتي زنجان طي دو سال گذشته فعاليت‌هاي مختلفي در راستاي فعاليت بهتر هر يک از شهرک‌ها انجام داده است.

وي با اشاره به اينکه در مدت دو سال گذشته نسبت به تامين آب هفت شهرک و ناحيه صنعتي به ميزان ۱۱۸ ليتر بر ثانيه اقدام شده است، بيان کرد: همچنين در همين مدت نسبت به تامين برق سه شهرک صنعتي به ميزان ۸۴ مگاوات اقدام شده است.

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان زنجان ادامه داد: در همين راستا عقد تفاهم‌نامه‌اي نيز براي تامين برق چهار شهرک صنعتي جديد به ميزان ۳۰ مگاوات منعقد شده است.

اين مسئول در ادامه از تکميل و بهره‌برداري از گاز شهرک صنعتي افق ابهر خبر داد و گفت: در اين مدت نسبت به احداث شبکه روشنايي به ميزان ۱۸٫۹ کيلومتر نيز اقدام شده است.

صيدي در ادامه اقدامات شرکت شهرک‌‎هاي صنعتي در زمينه شبکه جمع‌آوري فاضلاب را ۲۷ کيلومتر در سه شهرک صنعتي اعلام کرد و افزود: طي دو سال گذشته نسبت به احداث پنج ايستگاه آتش‌نشاني نيز اقدام شده است.

وي با اشاره به اينکه در اين مدت ۶ خودروي آتش‌نشاني نيز براي تجهيز ايستگاه‌هاي موجود خريداري شده است، بيان کرد: همچنين ۲۱ هکتار فضاي سبز نيز در شهرک‌هاي صنعتي طي دو سال گذشته ايجاد شده است.

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان زنجان در ادامه با اشاره به اينکه احداث شبکه جمع‌آوري آب‌هاي سطحي به طول ۳۹ کيلومتر نيز در شهرک‌هاي صنعتي استان زنجان صورت گرفته است، اضافه کرد: آسفالت‌ريزي معابر شهرک‌ها به ميزان ۱۱۰ هزار مترمربع نيز از ديگر فعاليت‌هايي است که طي دو سال گذشته انجام شده است.

وي با بيان به اينکه در طي دو سال گذشته نسبت به تملک اراضي شهرستان سلطانيه به ميزان ۱۰۳٫۵ هکتار اقدام شده است، اضافه کرد: در اين مدت تملک اراضي شهرستان زنجان به ميزان ۲۳۰ هکتار انجام شده است. /احرار خبر

دیدگاه کاربران