عضویت در خبرنامه الکترونیک

تکفیری‌ها از یهود تبعیت می‌کنند / مسلمانان از اهل بیت (ع) جدا نمی‌شوند

کد خبر: 69282
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۸ ق.ظ

ذاکر اهل بیت حرم مطهره حضرت معصومه (ع) با تصریح بر اینکه دل شیعیان به اهل بیت (ع) گره خورده‌است، یادآور شد: مسلمانان از اهل بیت (ع) جدا نمی‌شوند و طبق سفارش نبی مکرم اسلام (ص) کتاب خدا و عترت پیامبر (ص) به ما ارث رسیده و از این دو جدا نمی‌شویم

به گزارش پنداي مردم، ، سید علی حسینی‌نژاد در حاشیه حضور در مرقد فاطمه اخری خواهر گرامی حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) در رشت عشق و ارادت به خاندان اهل بیت (ع) را در وجود مسلمانان متبلور دانست.
وی با بیان اینکه روزی که به نام معصومین و اهل بیت (ع) گذاشته‌می‌شود در واقع پاسداشت مقام آنها است، افزود: این امر فرصتی برای تبلور مودت و محبت شیعیان در روز وفات و یا ولادت است.

این مداح اهل بیت (ع) احترام به خاندان اهل بیت (ع) را وظیفه‌ای مهم خواند و گفت: جلسات روضه که با اشک شیعیان آمیخته‌شده بذر محبتی بوده که از اهل بیت (ع) در دل مسلمانان کاشته‌می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عشق و ارادت به خاندان اهل بیت و ولایت در ضمیر مسلمانان است، خاطرنشان کرد: تکفیری‌ها و داعشی‌ها بر خلاف دستورات قرآن عمل می‌کنند و آنچه که ادعا دارند کذب محض است.

حسینی‌نژاد ادامه داد: تکفیری‌ها از یهود تبعیت می‌کنند و دشمن مسلمانان و کسانی که به مقام ولایت و محبت اهل بیت (ع) رسیده‌اند، هستند.

وی با بیان اینکه تخریب بقاع و حرم‌های متبرکه توسط داعشی‌های تکفیری اقدامی ددمنشانه است، تصریح کرد: هر قدر حرم‌های شریف و مکان‌های متبرکه به نام اهل بیت (ع) را تخریب کنند به طور یقین شیعیان با قدرت اراده و اعتقاد خود آن بناها را دوباره می‌سازند.

ذاکر اهل بیت حرم مطهره حضرت معصومه (ع) با تصریح بر اینکه دل شیعیان به اهل بیت (ع) گره خورده‌است، یادآور شد: مسلمانان از اهل بیت (ع) جدا نمی‌شوند و طبق سفارش نبی مکرم اسلام (ص) کتاب خدا و عترت پیامبر (ص) به ما ارث رسیده و از این دو جدا نمی‌شویم./فارس

 

دیدگاه کاربران