عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس میز ایران در صندوق بین المللی پول

صندوق بین المللی پول: ایران به یک اقتصاد نوظهور تبدیل می شود

کد خبر: 69369
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۸ ق.ظ

صندوق بین المللی پول: ایران به یک اقتصاد نوظهور تبدیل می شودtwitter صندوق بین المللی پول: ایران به یک اقتصاد نوظهور تبدیل می شود صندوق بین المللی پول: ایران به یک اقتصاد نوظهور تبدیل می شودline صندوق بین المللی پول: ایران به یک اقتصاد نوظهور تبدیل می شود

«مارتین کریسولا» رئیس میز ایران در صندوق بین المللی پول گفت: ایران با تداوم ثبات ایجادشده در اقتصاد خود، بهبود چارچوب سیاست های اقتصادی و تقویت ترازنامه کارخانه ها و بانک ها، می تواند گامی سرنوشت ساز به سوی تبدیل شدن به یک اقتصاد نوظهور با رشد سریع اقتصادی بردارد.
به گزارش نداي مردم، «مارتین کریسولا» درباره چشم انداز رشد اقتصاد ایران گفت: اصلاحات جامع برای حفظ ثبات در اقتصاد کلان کشور و ایجاد یک رشد اقتصادی همه جانبه، راه را برای بهره برداری کامل از فضای پساتحریم هموار خواهد کرد.
وی خاطر نشان کرد: تلاش های مستمر در کاهش یارانه های سوختی و نیز کسب درآمد های مالیاتی داخلی می تواند به مهار و کاهش کسری بودجه در سال های پیش رو منجر شود.
«کریسولا» همچنین گفت: بانک مرکزی ایران باید سرعت اشتغال زایی و رشد اقتصادی را افزایش دهد.
تارنمای صندوق بین المللی پول نوشت: پیش بینی می شود رشد اقتصاد ایران در سال ۲۰۱۷-۲۰۱۶ به ‘چهار’ تا ‘پنج و نیم’ درصد افزایش یابد.
صندوق بین المللی پول: ایران به یک اقتصاد نوظهور تبدیل می شودtwitter صندوق بین المللی پول: ایران به یک اقتصاد نوظهور تبدیل می شود صندوق بین المللی پول: ایران به یک اقتصاد نوظهور تبدیل می شودline صندوق بین المللی پول: ایران به یک اقتصاد نوظهور تبدیل می شود./علت

دیدگاه کاربران