عضویت در خبرنامه الکترونیک
مهدی جمالی مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا :

سال ۹۵ سال رشد و شکوفایی سایپا خواهد بود

کد خبر: 69371
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵ ق.ظ

دکتر جمالی در این جلسه توجه به تولید کیفی را از اولویت های اصلی گروه سایپا دانست و گفت: باید با برنامه ریزی و تلاش مضاعف تولیدات خود را با کیفیت مناسب به دست مشتری برسانیم و در این مسیر وظیفه سازمانی و ملی است که برند سایپا را به عنوان نماد کیفیت در داخل و خارج از کشور معرفی کنیم.

جلسه بررسی و ارائه گزارش عملکرد معاونت تولید از ابتدای سال تا پایان آذرماه با حضور مهدی جمالی مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا برگزار شد.
سال ۹۵ سال رشد و شکوفایی سایپا خواهد بود
به گزارش نداي مردم ، جلسه بررسی و گزارش عملکرد معاونت تولید از ابتدای سال۹۴ تا پایان آذرماه با حضور دکتر مهدی جمالی مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا، اکبر شمس لاهیجانی قائم مقام فنی مدیرعامل، ناصر آخوندی قائم مقام مدیرعامل در امور سرمایه گذاری و شرکت های گروه و جمعی از معاونان و مدیران ارشد گروه برگزار شد.
مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا در این جلسه به افزایش تولید با کیفیت اشاره کرد و گفت: گروه سایپا به لحاظ نیروی انسانی متخصص، دانش فنی و زیر ساخت از پتانسل خوبی برخوردار است که با همدلی و همکاری مشترک امکان رشد و تعالی مستمر فراهم خواهد شد.
مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا در جمع مدیران تولید خاطر نشان کرد: برای رسیدن به موفقیت باید از خودمان شروع کنیم و مطمئن هستم کارکنان سایپا در خط تولید شرایط فعلی را خیلی خوب درک می کنند و در پست کاری خود وظایفشان را به نحو احسن انجام می دهند و در این راستا مدیران به عنوان تصمیم گیران و تصمیم سازان گروه سایپا موظف هستند دغدغه های همکاران را که با جان و دل فعالیت می کنند را درک و شرایط و منافع آنها را در تصمیم گیری هایشان لحاظ کنند.
دکتر جمالی عنوان کرد: مدیران یک سازمان باید همدل، هم زبان و همیشه الگو باشند، اگر مدیران تلاش و فعالیت چشم گیری در سازمان خود داشته باشند مطمئناً سایر افراد آن سازمان تلاش خواهند کرد تا شرایط رشد و پیشرفت را فراهم کنند.
وی افزود: در این چند ماه حضورم در سایپا، دستم را به نشانه همکاری و همیاری به سوی شما عزیزان تولید دراز کردم و شما نشان دادید که تولید از توانایی و پتانسیل بالایی برخوردار است و ظرف ۲۰ روز تولید را به ۲۰۰۰ دستگاه در روز رساندید و به شما اطمینان می دهم که تمام توان خود را بکار می گیرم تا روند مالی و لجستیکی تولید تسهیل شود و با کمک و یاری شما گروه سایپا افتخارات قابل توجه ای در منطقه و جهان کسب خواهد کرد.
مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا سال ۹۵ را سال شکوفایی و رشد سایپا عنوان کرد و افزود: با توجه به برنامه های دولت تدبیر و امید و برداشته شدن تحریم ها بستری فراهم شده است تا گروه خودرو سازی سایپا با همکاری های مشترک خارجی در زمینه تبادل دانش فنی و سرمایه گذاری در بخش صنعت، خود را به رقیبان منطقه و جهان نزدیک کند.
جمالی همکاران بخش تولید را بسیار قابل احترام دانست و اظهار کرد: در شرایط تحریم های ظالمانه ای که شرکت با آن مواجه شد کلیه همکاران بخصوص بدنه کارگری با درک درست از شرایط همواره تلاش کردند که سایپا به شرایط گذشته برگردد بر همین اساس ما وظیفه داریم تا با هدایت درست گروه سایپا آینده این عزیزان را بسازیم.
وی در جمع مدیران تولید تاکید کرد: جهت برون رفت از شرایط کنونی نیاز است تا اواخر سال جاری یا اوایل سال۹۵ ظرفیت تولید را به ۲۵۰۰ دستگاه در روز برسانیم و در این مورد توان تولید نقطه امید ماست.
مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا عنوان کرد: کیفیت از زمان ساخت قطعه و مونتاژکاری شروع می شود و برای رسیدن به کیفیت مطلوب نیاز داریم در ابتدا در تولید برخی قطعات به درجه ای از کیفیت برسیم تا مشتریان از برند سایپا در آن قطعه اطمینان خاطر داشته باشند و در زمان تعریف شده و مشخص، محصول نهایی سایپا از نظر کیفیت در نگاه مشتری بهترین باشد.
دکتر جمالی در این جلسه توجه به تولید کیفی را از اولویت های اصلی گروه سایپا دانست و گفت: باید با برنامه ریزی و تلاش مضاعف تولیدات خود را با کیفیت مناسب به دست مشتری برسانیم و در این مسیر وظیفه سازمانی و ملی است که برند سایپا را به عنوان نماد کیفیت در داخل و خارج از کشور معرفی کنیم.
در این جلسه، کامران صفوی معاون تولید گروه خودرو سازی سایپا، گزارشی از برنامه ها و فرایند بخش های مختلف تولید از ابتدای سال۹۴ تا پایان آذرماه را ارائه داد و گفت: تمامی همکاران حوزه تولید با توجه به سابقه و دانش فنی بالا، آمادگی دارند در راستای تصمیمات مدیران ارشد در مسیر تحول و تغییرات کیفی تلاش مضاعف کنند و از راهنمایی های مدیر ارشد سازمان نهایت استفاده را خواهیم برد.

سال ۹۵ سال رشد و شکوفایی سایپا خواهد بود

دیدگاه کاربران