عضویت در خبرنامه الکترونیک
رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل :

هشدار علي كفاشيان به مايلي كهن

کد خبر: 69440
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۱ ق.ظ

کفاشیان با بیان این که هنوز به طور دقیق این گزارش را مطالعه نکرده است، گفت: فعلا نمی‌توانیم به این گزارش پاسخی دهیم، چون این گزارش نیازمند به مطالعه دقیق است و باید بررسی شود.

به گزارش نداي مردم، علی کفاشیان در حاشیه مراسم تشییع پیکر مرحوم همایون بهزادی، اظها‌ر کرد: بهزادی از مفاخر فو‌تبا‌ل ما بود چه در زمین و چه در خارج از زمین. مدت زیادی ریاست کمیته پیشکسوتان فدراسیون فو‌تبا‌ل را بر عهده داشت و هر گاه ماموریتی را به او می‌دادیم به نحو احسن آن را اجرا می‌کرد. او یکی از بهترین‌های فو‌تبا‌ل در هر زمینه‌ای بود و این ضایعه بزرگ را به جامعه فو‌تبا‌ل تسلیت عرض می‌کنیم.

رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل درباره ارائه گزارش فساد در فو‌تبا‌ل از طرف کمیسیون اصل “۹۰” مجلس شورای اسلامی، خاطر‌ نشان کرد: این گزارش باید منتشر می‌شد و زمینه‌های مختلفی را در بر گرفته است. کمیته‌ حقوقی فدراسیون با مطالعه و بررسی این گزارش پاسخ مناسبی خواهد داد و اگر تخلفی هم وجود داشته باشد به کمیته‌های حقوقی پاسخ می‌دهیم.

او درباره این که آیا انتشار این گزارش در رسانه‌ها کار درستی بود یا نه، گفت: بالاخره این گزارش در رسانه‌ها منتشر شده است و پاسخی در این‌باره ندارم.

کفاشیان با بیان این که هنوز به طور دقیق این گزارش را مطالعه نکرده است، گفت: فعلا نمی‌توانیم به این گزارش پاسخی دهیم، چون این گزارش نیازمند به مطالعه دقیق است و باید بررسی شود.

او در ادامه صحبت‌های خود درباره وضعیت محمد خاکپور نیز، اظها‌ر کرد: ماموریت او تمام شده و اگر قرار باشد با او همکاری کنیم این موضوع مربوط به پنج ماه آینده خواهد بود که تیم را برای مسابقات جام ملت‌های زیر ۲۱ سال آماده می‌کنیم.

رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل در پاسخ به این سوال که محمد مایلی کهن هر روز مصاحبه‌های مختلفی را علیه کارلوس کی‌روش انجام می‌دهد و در شرایطی که کی‌روش در ایران حضور ندارد و نمی‌تواند پاسخ او را بدهد، این شرایط را چطور ارزیابی می‌کنید، توضیح داد: دست کی‌روش هم از ایران کوتاه نیست و او هم به خوبی جواب محمد مایلی کهن را می‌دهد. امیدوارم که این داستان‌ها به پایان برسد و شاهد این گونه مصاحبه‌ها نباشیم.

او ا‌ضافه‌ کرد‌: چند باری به حبیب کاشانی توصیه کردم که مایلی کهن فقط در مورد مسائل فنی صحبت کند، اما چنین اتفاقی نیفتاد./ورزش سه

 

دیدگاه کاربران