عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرمانده سپاه تنگستان:

رزمایش جوانان انقلابی تنگستان ۸ و ۹ بهمن‌ماه برگزار می‌شود

کد خبر: 69471
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۳:۱۹ ب.ظ

ملاکی تصریح کرد: امروز آماده‌سازی نسل جوان برای مقابله با جنگ نرم و بالا بردن بنیه علمی و اعتقادی جوانان در پیشبرد اهداف متعالی نظام از اهمیت برخوردار است.

فرمانده سپاه تنگستان گفت: رزمایش گردان‌های واکنش سریع الی بیت‌المقدس بسیجیان تحت عنوان جوانان انقلابی تنگستان با شعار همگانی کردن اخلاق اسلامی در هشتم و نهم بهمن‌ ماه جاری برگزار می‌شود.
به گزارشنداي مردم، محمدعلی ملاکی صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: رزمایش بسیجیان تنگستان باهدف ایجاد همگرایی در بین نیروهای انقلابی و ارزشی شهرستان و به‌منظور آمادگی رزمی و دفاعی نیروها برای انجام مأموریت‌های بسیج در امر دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب برگزار می‌شود.

وی گفت: امروز توجه به تربیت جولانان مؤمن انقلابی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و این مهم در بیانات مقام معظم رهبری بارها تکرار شده و در این راستا مأموریت‌های ناحیه مقاومت تنگستان با محوریت تربیت و تعالی جوانان مؤمن انقلابی برگزار می‌شود.

ملاکی تصریح کرد: امروز آماده‌سازی نسل جوان برای مقابله با جنگ نرم و بالا بردن بنیه علمی و اعتقادی جوانان در پیشبرد اهداف متعالی نظام از اهمیت برخوردار است.

وی بیان داشت: این رزمایش نمونه‌ای کوچک از اقدامات و فعالیت‌های بسیج در سطح شهرستان تنگستان است که حول فعالیت‌های شجره طیبه صالحین و با حضور گردان‌های واکنش سریع الی بیت‌المقدس شهرستان برگزار می‌شود.

ملاکی گفت: رزمایش در سناریوهای متعدی چون دفاع از کوی و برزن و کنترل جمعیت و مقابله با ناآرامی‌ها و اغتشاشات و همچنین عملیات تأخیری و امداد و نجات و مردم یاری برگزار خواهد شد که به مدت ۳۶ ساعت به طول می‌انجامد.

فرمانده سپاه تنگستان خاطرنشان کرد: امروز نیاز به دشمن‌شناسی در سطوح مختلف جامعه با توجه به فضای حاکم بر منطقه و حضور استکبار جهانی در کشورهای همسایه و جنایات وحشیانه تکفیری‌ها به‌ویژه داعش از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

وی گفت: آنچه امروز دشمن را هراسان کرده عزم، اراده و روحیه انقلابی بسیج است که باید بیش‌ازپیش حفظ شود و برای این مهم برنامه‌های متعددی در دستور کار ماست که البته رزمایش نیز در همین راستا برگزار می‌شود./فارس

دیدگاه کاربران