عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان يزد :

هشتاد و یک پروژه برق شهری و روستایی در یزد بهره برداری می رسد

کد خبر: 69584
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲:۲۴ ب.ظ

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان يزد پاسخگویی هوشمند به مشترکین برق در مرکز فوریتهای برق ، خدمات نوین نظیر قرائت ، بازدیدمحل و چاپ قبوض برق مصرفی در محل مشترکین با استفاده از فناوری های نوین و ثبت در سامانه اطلاعات مکانی را از خدمات جدید این سازمان برشمرد

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان يزد از بهره برداري ۸۱ پروژه برق شهری و روستایی همزمان با سي و هفتمین سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در این استان خبر داد .
به گزارش نداي مردم،مهندس محمدرضا صحتي در آستانه سي و هشتمین بهار انقلاب اسلامي اظهار داشت: اين طرحها در پنج محور ‌ برق رسانی روستایی ، توسعه و احداث، ‌اصلاح و بهينه سازي شبكه هاي برق و ‌تامين روشنايي درمناطق شهری و روستایی با اعتباري بالغ بر ۱۸۰ هزار و نهصد و شصت ميليون ریال اجرا شده است.
وی با بيان اينكه بهره برداری از طرح های یادشده نقش مهمی در پایداری شبکه و توسعه خدمات رسانی به مشترکان دارد ، افزود: با اجراي ۲۸ طرح توسعه و احداث شهري و روستايي افزون بر ۱۶ هزار متر شبكه فشار متوسط ، ۵۰ هزارمترشبكه فشارضعيف با كابل خودنگهدار و يك هزار و ۱۱۴ دستگاه چراغ پر بازده به تجهيزات شبكه استان يزد افزوده خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان يزد تصريح كرد : در حوزه روشنايي، ۲۱ پروژه با احداث بيش از یک هزار و ۱۸۰ شبكه فشار متوسط و قریب به ۱۸ هزار متر شبكه فشار ضعيف با هزينه بالغ بر ۱۳۱۱۰ ريال به بهره برداري مي رسد.
مهندس صحتي برق رساني برق رسانی به دو روستای زیر ده خانوار را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان ساخت: در اين راستا ۳۷۵۰متر شبكه فشار متوسط و فشار ضعیف براي برق رساني به دو پروژه تامین برق روستای سپیدان در اردکان و لاتفتيون اشکذر احداث شده است.
وي با بيان اينكه ۵۶ دستگاه پست هوايي به ظرفيت ۲۵۰۰ كيلوولت آمپر به تاسيسات موجود افزوده شده است تصریح كرد: شركت توزيع نيروي برق بر اساس رويكرد وزارت نيرو فرهنگ سازی گسترده ای را برای استفاده از انرژي هاي تجديد پذير آغاز کرده و با بهره گیری از فناوری های نوین ، خدمات گسترده ای را به مردم دارالعباده یزد ارائه می دهد.
مهندس صحتي ، بهره برداري از پروژه های بهینه سازی شهری و روستایی در سطح استان را از ديگر طرح هاي ايام ا.. دهه فجر برشمرد و افزود : ۲۳ هزار ۲۱۹ متر شبكه فشار متوسط و نزدیک به ۱۸۰ هزار متر شبكه فشار ضعيف، بهینه سازی شده است.
مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان يزد پاسخگویی هوشمند به مشترکین برق در مرکز فوریتهای برق ، خدمات نوین نظیر قرائت ، بازدیدمحل و چاپ قبوض برق مصرفی در محل مشترکین با استفاده از فناوری های نوین و ثبت در سامانه اطلاعات مکانی را از خدمات جدید این سازمان برشمرد.
مهندس صحتي با بيان اينكه تعداد مشتركين برق استان يزد از ۶۰۰ هزار مشترك فراتر رفته است گفت : استفاده از شيوه هاي نوين مديريت شبكه براي استمرار انرژي الكتريكي و افزايش قابليت اطمينان شبكه ، فرهنگ سازي و اصلاح الگوي مصرف مشتركين، گسترش و توسعه خدمات الکترونیک از برنامه هاي استراتژيك اين شركت محسوب مي شود./ قدس آنلاین

دیدگاه کاربران