عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری شهرداری تهران :

جابه جایی شهروندان در روز ۲۲ بهمن با ۴هزار دستگاه اتوبوس/کاهش زمان مترو به ۲ دقیقه در ۲۲ بهمن

کد خبر: 69592
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲:۴۳ ب.ظ

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه ستاد شورای تبلیغات اسلامی هر ساله ۲۳ کمیته برای مراسم دهه فجر تشکیل می دهد، تصریح کرد: کمیته اجرایی این ستاد به شهرداری تهران و معاونت خدمات شهری شهرداری واگذار شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: برای مراسم ۲۲ بهمن ماه ۴هزار دستگاه اتوبوس به صورت رایگان مردم را جابه جا خواهند کرد.

به گزارش نداي مردم،  مجتبی عبدالهی معاون خدمات شهری شهرداری تهران در نشست خبری که به مناسب سی‌و‌هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد با اشاره به برنامه های مختلف شهرداری تهران در روز ۲۲بهمن ماه اظهار داشت: در این روز ۴هزار دستگاه اتوبوس به صورت رایگان مردم را در سطح شهر جا به جا خواهد کرد.

وی با بیان این‌که در روز ۱۲ بهمن ماه مراسمی در بهشت زهرا(س) برگزار می شود،افزود: اتوبوس هایی از ساعت ۷تا۹ صبح در میدان های اصلی شهر مانند میدان خاوران،راه آهن و غیره پیش بینی شده که مردم را به بهشت زهرا(س) انتقال می دهند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه ستاد شورای تبلیغات اسلامی هر ساله ۲۳ کمیته برای مراسم دهه فجر تشکیل می دهد، تصریح کرد: کمیته اجرایی این ستاد به شهرداری تهران و معاونت خدمات شهری شهرداری واگذار شده است.

عبدالهی اضافه کرد: نیروهای مسلح، انجمن ها و هیئت ها،دانش آموزان و سازمان های فرهنگی و سایر کمیته ها هر کدام در این ستاد مسئولیتی را بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه ۱۰ گروه در ستاد اجرایی کارهایی را انجام می دهند، تاکید کرد: امور مناطق، حمل ونقل و ترافیک، ایمنی، نظافت و پاکیزگی، فرهنگ و تبلیغات و غیره فعالیت هایی را در روز مراسم ۲۲ بهمن ماه بر عهده دارند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اطلاع رسانی در خصوص مسیرهای مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود: خیابان انقلاب تا میدان آزادی و سایر نقاط شهر در ۱۰ مسیر اصلی به مراسم راهپیمایی می رسند.

عبدالهی با بیان اینکه طرح های تبلیغاتی و فرهنگی در سطح شهر اکران می شود، تصریح کرد: در ایام مبارک فجر در سطح شهر نورپردازی و آذین بندی و همچنین جشنواره نورآرایی با حضور ۴۰۰ اثر داخلی در ۴ نقطه از شهر نصب می شود.

وی به حضور سازمان ها و وزارتخانه های مختلف در مراسم میثاق با حضرت امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن جشن گل راه اندازی می شود.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به برنامه های معاونت حمل و نقل و ترافیک در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه افزود: زمان حرکت مترو ها از ۴ دقیقه به ۲ دقیقه کاهش و همچنین تمامی خطوط مترو بدون اخذ بلیط مردم را در نقاط مختلف شهر جا به جا خوهند کرد.

عبدالهی با بیان اینکه ون های سازمان تاکسیرانی شهروندان را به نزدیک‌ترین نقاط مختلف شهر جا به جا می کنند، گفت: ۶۰ ایستگاه فرهنگی توسط مناطق ۲۲ گانه برای کارهای فرهنگی و خدماتی در مسیرهای راهپیمایی نصب می شود./جوان

 

دیدگاه کاربران