عضویت در خبرنامه الکترونیک
در سالروز ورود تاریخی امام (ره) به میهن

بوق کشتی ها، سوت قطارها و زنگ مدارس در هرمزگان به صدا درآمد

کد خبر: 69602
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱:۲۹ ب.ظ

زنگ انقلاب نیز در مدارس هرمزگان و به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه شاهد بندرعباس توسط استاندار هرمزگان و با حضور جمعی از مسئولان در این روز به صدا درآمد.

همزمان با ورود تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به ایران اسلامی و آغاز جشن های دهه فجر، زنگ انقلاب در مدارس هرمزگان ، سوت قطارها ، بوق کشتی ها و شناورهای صیادی در آبهای خلیج فارس به صدا درآمد.

به گزارش نداي مردم، صدای بوق کشتی های پهلو گرفته در آبهای خلیج فارس و همچنین سوت قطارهای ایستگاه بندرعباس امروز دوشنبه در ساعت ۹ و ۳۳ دقیقه به صورت هماهنگ به صدا درآمد.

رژه موتوری و خودرویی نیز در این روز از مسیر فرودگاه بندرعباس به سمت ‘گلزار شهدا به یاد ۱۲ بهمن سال ۵۷ و حضور امام خمینی(ره) در بهشت زهرای تهران ، برگزار شد.

زنگ انقلاب نیز در مدارس هرمزگان و به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه شاهد بندرعباس توسط استاندار هرمزگان و با حضور جمعی از مسئولان در این روز به صدا درآمد.

همچنین استاندار هرمزگان و جمعی از مسئولان با حضور در گلزار شهدای شهر بندرعباس با غبار روبی و عطرافشانی گلزار شهدا و قرائت فاتحه و نثارگل به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرده و این روز را گرامی داشتند.

گفتنی است هرسال همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن، جشن های دهه فجر، برگزار شده و پروژه هایی نیز به این مناسبت به بهره برداری می رسند.

بر اساس گزارش های منتشر شده ، امسال نیز ۶۱۲ پروژه با هزینه ۲۰ هزار میلیارد ریال به این مناسبت در هرمزگان به بهره برداری می رسد./بسیج

دیدگاه کاربران