عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ری :

روابط عمومی مرکز تعامل بین دستگاه های اجرایی و مردم است

کد خبر: 69676
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۶ ق.ظ

هدایت الله جمالی پور: روابط عمومی مرکز هماهنگی بین دستگاهی و تعامل بین دستگاه های اجرایی و مردم است.

به گزارشنداي مردم، ری “هدایت الله جمالی پور” معاون استاندار و فرماندار شهرستان ری در مجمع روابط عمومی های دستگاه های اجرایی شهرستان ری که با حضور مشاور فرماندار و مدیر روابط عمومی فرمانداری و مسوولین روابط عمومی ادارات شهرستان در تالار خدمت فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: هرچه روابط عمومی دستگاه بهتر و روانتر فعالیت کند هم مردم نسبت به خدمات دولت آگاهی پیدا می کنند و هم باعث رشد و ارتقاء مجموعه خدماتی دولت می شود.

وی ادامه داد: در سال های اخیر نگاه دولت ها به روابط عمومی ها تغییرات محسوس و جدی صورت گرفته است

وی روابط عمومی را یک مجموعه با فعالیت جمعی برشمرد و افزود: روابط عمومی یک دستگاه باید به تمام حوزه های اجتماعی مسلط باشد.

جمالی پور در ادامه با بیان اینکه روابط عمومی باید به علوم ارتباطات اشراف کامل داشته باشد ، اظهار داشت: مدیر روابط عمومی باید از یک روان شناسی اجتماعی چند وجهی برخوردار باشد.

وی اذعان داشت: روابط عمومی نباید فرد گرا باشد بلکه باید کارمشارکتی را در دستور کار خود داشته باشد.

فرماندار ری در ادامه عنوان کرد: ظرفیت های انسانی که در مجموعه روابط عمومی فعالیت میکنند باید بر اساس تخصصشان در تحقق مطالبات مردم توانمند و تلاشگر باشند.

جمالی پور گفت: یک روابط عمومی پویا باید ارتباط تنگاتنگ با اصحاب رسانه برقرار کند که با هم افزایی و تعامل با رسانه چالش های موجود در دستگاه ها و اجتماع را برطرف نمایند.

وی در پایان بیان داشت:این ارتباط دوسویه می تواند باعث ایجاد اعتماد متقابل بین مردم و دستگاه های اجرایی و پیشرفت و ارتقاء خدمات آن دستگاه شود.

دیدگاه کاربران