عضویت در خبرنامه الکترونیک
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرج :

جشنواره ورزشی «فجر» در بوستان خانواده کرج برگزار شد

کد خبر: 69695
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴ ق.ظ

هوشنگ افشاری اظهار کرد: این جشنواره ورزشی روز جمعه به میزبانی بوستان خانواده کرج و در رشته های ورزشی دارت، طناب کشی و دوچرخه سواری برگزارشد.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرج از برگزاری جشنواره بزرگ ورزشی فجر با همکاری دو هیئت دوچرخه سواری و انجمن های ورزشی این شهرستان خبر داد.
هوشنگ افشاری اظهار کرد: این جشنواره ورزشی روز جمعه به میزبانی بوستان خانواده کرج و در رشته های ورزشی دارت، طناب کشی و دوچرخه سواری برگزارشد. وی افزود: در مسابقات دوچرخه سواری علاوه بر اقشار مختلف مردم جمعی از قهرمانان ورزشی استان البرز و فعالان این ورزش نیز حضور داشتند و به شکل نمادین پیست دوچرخه سواری این بوستان شهری را رکاب زدند. افشاری به مسابقات دارت اشاره کرد و گفت: در این رشته نیز با تعبیه امکانات ورزش دارت علاوه بر شرکت مردم در مسابقه آموزش های لازم به علاقمندان در خصوص نحوه انجام دارت و قوانین آن ارائه شد. رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرج ادامه داد: برگزاری مسابقه طناب کشی در دو بخش دختران و پسران از دیگر بخش های این جشنواره ورزشی بود. وی با ابراز خرسندی از حضور پرشور مردم در این جشنواره گفت: علیرغم اینکه اطلاع رسانی وسیعی در خصوص زمان و مکان این جشنواره نشده بود اما شاهد حضور جمعیت زیادی از مردم ورزش دوست کرج در محل برگزاری بودیم. افشاری خاطر نشان کرد: به شرکت کنندگان در پایان این جشنواره به قید قرعه جوایزی شامل وسایل ورزشی اهدا شد تا آنها بیش از گذشته به فعالیت بدنی و ورزش ترغیب شوند. وی در پایان افزود: ایجاد فضایی شاد و با نشاط در ایام فرخنده دهه فجر و جلب نظر مردم به فعالیت های بدنی از اهداف برگزاری این جشنواره بود. /مهر

 

دیدگاه کاربران