عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز :

تامین ۱۲۰۰ دستگاه اتوبوس برای شهر در سال ۹۵

کد خبر: 69717
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵ ب.ظ

رئیس کمسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر تبریز بیان کرد: امیدواریم در دوران پساتحریم بتوانیم با بهره‌گیری از پتانسیل و توان داخلی و در صورت نیاز از خریدهای خارجی در سال ۹۵ در تحقق ۱۲۰۰ دستگاه اتوبوس برای ناوگان اتوبوسرانی کلانشهر تبریز موفق عمل کنیم.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز بر اراده شورا و شهرداری تبریز برای تامین ۱۲۰۰ دستگاه اتوبوس برای شهر در سال ۹۵ تاکید کرد.
به گزارشنداي مردم، علیرضا نوای باغبان در بازدید میدانی از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز با اعلام این خبر گفت: کلانشهر تبریز نیاز به ۱۲۰۰ دستگاه اتوبوس دارد که برای افزایش ناوگان اتوبوسرانی شهر در بودجه سال ۹۵ پیش بینی و لحاظ شده است.
وی افزود: هم اکنون تعداد ۷۵۰ دستگاه اتوبوس در حال خدمات‌رسانی در خطوط شهری و حومه به شهروندان است که با ورود اتوبوس‌های خریداری شده در سال‌جاری و در اوایل سال ۹۵ و پیش‌بینی‌های لازم برای خرید اتوبوس‌های جدید مورد نیاز با اعتبار در نظر گرفته شده برای سال ۹۵، امیدواریم که کلانشهر تبریز شاهد حمل و نقل عمومی گسترده، مستمر و قابل دسترسی برای همه شهروندان باشد.
این عضو شورای شهر خاطرنشان کرد: افزایش و نوسازی ناوگان برکات مهمی از جمله خروج اتوبوس‌های فرسوده و دودزا داشته که یکی از دغدغه‌های مهم شورا و شهرداری در موضوع افزایش محقق خواهد شد.
رئیس کمسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر تبریز بیان کرد: امیدواریم در دوران پساتحریم بتوانیم با بهره‌گیری از پتانسیل و توان داخلی و در صورت نیاز از خریدهای خارجی در سال ۹۵ در تحقق ۱۲۰۰ دستگاه اتوبوس برای ناوگان اتوبوسرانی کلانشهر تبریز موفق عمل کنیم./ايسنا

دیدگاه کاربران