عضویت در خبرنامه الکترونیک

لغو دو سخنرانی در شیراز و اراک با اعمال فشار خودسرها/ کولایی: مسئولان پاسخ گو باشند

کد خبر: 69742
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱:۳۰ ب.ظ

این فعال اصلاح طلب با اعلام خبر لغو دو سخنرانی‌ اخیرش در دو شهر شیراز و اراک، اعلام کرد: در روزهای اخیر من برای دو نشست سخنرانی دعوت شده بودم و هر دو به دلیل اعمال برخی فشارها لغو شد

به گزارش نداي مردم، الهه کولایی از لغو سخنرانی‌های خود در دو شهر شیراز و اراک به دلیل اعمال فشار برخی افراد در روزهای اخیر خبر داد.
این فعال اصلاح طلب با اعلام خبر لغو دو سخنرانی‌ اخیرش در دو شهر شیراز و اراک، اعلام کرد: در روزهای اخیر من برای دو نشست سخنرانی دعوت شده بودم و هر دو به دلیل اعمال برخی فشارها لغو شد.

او ادامه داد: روز چهارشنبه بنا بود، در نشستی در شهر شیراز که توسط حزب عدالت و آزادی برگزار می‌شد، سخنرانی کنم که صبح چهارشنبه به من خبر دادند که شورای تأمین با برگزاری این نشست مخالفت کرده، بنابراین به شیراز نرفتم.

این نماینده پیشین مجلس يادآور شد: امروز نیز جلسه سخنرانی در شهر اراک توسط جوانان اصلاح‌طلب ترتیب داده شده بود که باز هم به من خبر دادند حدود ۵۰ نفر آماده برهم زدن این سخنرانی هستند، بنابراین این نشست و سخنرانی هم لغو شد.

کولایی با انتقاد از این فعالیت‌های خودسرانه،‌ تصریح کرد: مسئولان مربوطه باید پاسخگوی چنین اتفاقات و مسائلی باشند و دلیل این رفتارها باید مشخص شود./ ایلنا

 

دیدگاه کاربران