عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان انار

بیش از ۵ میلیارد تومان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان انار هزینه شده است.

کد خبر: 69760
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۵۲ ق.ظ

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان انار همچنین با اشاره به در حال ساخت بودن بیمارستان ۳۲ تختخوابی انار، عنوان کرد: واحد دیالیز در بیمارستان انار با هزینه ۵۱۲ میلیون تومان راه اندازی شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان انار گفت: تاکنون بیش از ۵ میلیارد تومان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان انار هزینه شده است.

به گزارش نداي مردم، دکتر محمد برجی  اظهار کرد: از زماني كه شبكه بهداشت و درمان شهرستان انار مستقل شد، با توجه به نيازهاي درماني و بهداشتي منطقه و كمبود زيرساختهاي لازم و به دنبال دستور رياست دانشگاه در خصوص راه اندازي مرکز درمان بستر انار و همت خيرين بزرگوار از جمله مرحوم امين، حاج آقا جديدي، حاج آقا عبدلي، حاج آقا رشيدی، آقاي شيخ علي گنجي و ساير بزرگواران و مسئولين اقدامات ارزنده اي جهت ارتقا، بهداشت و درمان انار صورت گرفت و اميدواريم كه اين روند تداوم داشته باشد.

وی ادامه داد: تاکنون بیش از ۵ میلیارد تومان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان انار هزینه شده است. انشاا… با اتمام ساخت بيمارستان جديد ارائه خدمات بهتري به مردم صورت می گيرد.

این مسئول با اشاره به اقدامات انجام شده در طول دو سال گذشته در این شهرستان، تصریح کرد: افتتاح مرکز بهداشت ۲ شهری انار با اعتبار ۷۴۵ میلیون تومان و خرید تجهیزات برای بیمارستان و مراکز بهداشتی شهرستان انار بالغ بر یک میلیارد تومان از جمله این اقدامات بوده است.

برجی ابراز داشت: تکمیل و تجهیز بخش های بیمارستانی شامل زایشگاه زادمهر، ارتقا هتلینگ بیمارستان، فضای سبز و جدول گذاری محوطه بیمارستان انار با هزینه یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان از دیگر اقدامات انجام گرفته می باشد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان انار از استخدام و جذب قراردادی ۵ نفر در سال ۹۲ و ۴ نفر در سال جاری برای مراکز بهداشت و درمانی انار خبر داد و یادآور شد: برای بیمارستان ۳۲ تختخوابی انار با برگزاری آزمون ۵۶ نفر استخدام شدند.

وی افزود: احداث خانه بهداشت محمد آباد ساقی با هزینه ۱۱۰ میلیون تومان، خانه بهداشت شماره ۲ بیاض با هزینه ۹۸ میلیون تومان و راه اندازی ساختمان آموزش سلامت شبکه با هزینه ۴۱۰ میلیون تومان از دیگر اقدامات صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان شهرستان انار می باشد.

به گفته رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان انار ، ساخت کلینیک تخصصی، حصار کشی دو اراضی بیمارستان و ساختمان بانک خون بیمارستان توسط خانواده مرحوم امین با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان در حال ساخت است.
بهسازی خانه پزشک مرکز بهداشتی بیاض، ساخت داروخانه مرکز امین شهر، بهسازی آزمایشگاه و واحد تسهیلات زایمانی مرکز لطف آباد، بهسازی پانسیون های آقایان و خانم ها در بیمارستان انار و بهسازی یک واحد دندانپزشکی در مرکز بهداشتی درمانی لطف آباد، راه اندازی واحد دندانپزشکی مرکز بهداشتی درمانی گلشن و راه اندازی مرکز آزمایشگاه آب در مرکز بهداشتی درمانی شهید باهنر از دیگر مواردی بود که گرجی به آنها اشاره داشت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان انار همچنین با اشاره به در حال ساخت بودن بیمارستان ۳۲ تختخوابی انار، عنوان کرد: واحد دیالیز در بیمارستان انار با هزینه ۵۱۲ میلیون تومان راه اندازی شده است./ايسنا

دیدگاه کاربران