عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر :

برنامه های شهرداری ارومیه برای تبلغیات شهری کاندیداهای مجلس و خبرگان رهبری

کد خبر: 69884
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۵۷ ق.ظ

ستارپوربه منظور تامین امکانات لازم برای تبلیغات نامزدهای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ۴۰۰ مکان تبلیغات رایگان در نقاط مختلف شهر ایجاد می گردد .

ستارپوربه منظور تامین امکانات لازم برای تبلیغات نامزدهای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ۴۰۰ مکان تبلیغات رایگان در نقاط مختلف شهر ایجاد می گردد .
به گزارش نداي مردم،  رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر گفت : به منظور تامین امکانات لازم برای تبلیغات نامزدهای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ۴۰۰ مکان تبلیغات رایگان در نقاط مختلف شهر ایجاد می گردد .
به منظور تامین امکانات لازم برای تبلیغات نامزدهای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و پرهیز از نصب پوسترهای تبلیغاتی در اماکن غیرمجاز و جلوگیری از بروز خسارت به تاسیسات و المان های شهری تصویب گردید موارد ذیل در دستور کار شهرداری قرار گیرد :
– توسط شهرداری محترم به کلیه کانون های تبلیغاتی طرف قرار داد شهرداری کتبا” ابلاغ گردد که اماکن تبلیغاتی تحت اختیار خود را به نحوی برنامه ریزی نمایند که همه کاندیداهای سطح شهر به صورت عادلانه از اماکن فوق بهره مند گردند .
– عوارض دریافتی از کاندیداها براساس تعرفه عوارض تصویب شده شورای اسلامی شهر و بر اساس مفاد قرار داد فی مابین و قیمت های توافق شده انجام پذیرد .
– کلیه دستورالعمل ها و آیین نامه های تبلیغاتی به کانون های طرف قرار داد ابلاغ تا ضوابط تبلیغات انتخاباتی را به نحو احسن رعایت نمایند .
– جهت پرهیز از نصب اعلامیه ، پوستر و اقلام تبلیغاتی در اماکن غیرمجاز و رعایت سیما و منظر شهری و جلوگیری از بروز خسارت به تاسیسات و المان های شهری ، شهرداری محترم نسبت به ایجاد مکان های تبلیغاتی به تعداد مورد نیاز و در اماکن بلامانع اقدام و به صورت رایگان در اختیار کاندیداهای محترم قرار دهد .
– شهرداری محترم بخشی از اماکن تبلیغاتی سطح شهر را جهت تشویق و ترغیب مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات اختصاص داده شود ./جوان پرس

دیدگاه کاربران