عضویت در خبرنامه الکترونیک

ملت ایران مردمی از جنس شور و شعور و حماسه

کد خبر: 69911
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۳۹ ق.ظ

ملت ایران در حالی خود را برای برپایی هر چه با شکوه تر جشن سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ورود به سی و هشتمین بهار آزادی، آماده می کند که امروز تدابیر نظام به مدد ایستادگی آنان، بارقه های امید به آینده را تابناک تر از گذشته نمایان کرده است.

ملت ایران در حالی خود را برای برپایی هر چه با شکوه تر جشن سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ورود به سی و هشتمین بهار آزادی، آماده می کند که امروز تدابیر نظام به مدد ایستادگی آنان، بارقه های امید به آینده را تابناک تر از گذشته نمایان کرده است.
ملت ایران مردمی از جنس شور و شعور و حماسه
به گزارش نداي مردم، سی و هفت سال پیش در چنین روزهایی ملت ایران با ایستادگی در مقابل استبداد و خلق حماسه ای جاوید در تاریخ، به پیروزی دست یافت و این پیروزی ها در طول تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی همچنان استمرار یافته و از مردم ایران ملتی حماسه ساز در پیش چشم جهانیان به نمایش گذاشته است.
دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری بر این موضوع تاکید کرد که رهبری امام راحل و ایستادگی ملت آنچنان سریع، جامع و پرجاذبه بود که موجب غافلگیری قدرت های جهانی در برابر یک قدرت نوظهور و بزرگ دینی و پیروزی مردم شد.
ملت ایران که سال ها فشار قدرت های زورگوی جهان و تحریم جنگی ۸ ساله و تحریم های ظالمانه را با ایستادگی پشت سرگذاشتند، امروز در نبردی نابرابر در مقابل مستکبران جهان ثمره مقاومت خود را مشاهده کردند
اکنون که پس از سال ها تحریم و با پشتوانه هدایت های عالمانه رهبر معظم انقلاب و به همت دولت تدبیر و امید پیروزی ارزشمند دیگری برغم تلاش های جهانی و منطقه ای برای شکست آن، نصیب ملت ایران شده است، گام ها را بلندتر برداشته و به سوی قله های عزت و اقتدار فزون تر حرکت می کنند.
گام بعدی دراین مسیرافتخارآمیز حل مشکلات اقتصادی کشور با این نیرو و پشتوانه مردمی است تا با تحقق خواسته مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی و همزبانی دولت و ملت، این گام نیز با سرافرازی برداشته شود.
تا کنون مردم انقلاب را با پافشاری بر آرمان های آن حفظ کرده و خواستار پیاده شدن اصول انقلاب اسلامی شده اند و دولت نیز در تلاش است، بر اساس خواسته این مردم مشکلات را حل کند تا نظام اسلامی به عنوان الگویی از تدبیر و امید و همدلی و همراهی دولت و ملت، در جهان بدرخشد.
مردم ایران که همواره اثبات کرده اند از جنس شور و شعور و حماسه هستند، در بزنگاه ها با حضور خود انقلاب اسلامی را بیمه کرده و روحیه خدمتگزاران خود را مضاعف کرده اند و امروز این صحنه سیاسی تماشاگرانی از سراسر جهان دارد تا تداوم پایبندی ملت به آرمان های امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی را ببینند.
دوراندیشی ملت ایران همواره دوستان انقلاب اسلامی را خشنود و دشمنان را ناکام گذاشته است. حماسه سازی خلق و خوی ملت ایران است و نمی توان توصیف ملت ایران را حرف های شعاری دانست.
این آزمون چندان دور نیست همین فردا و در راهپیمایی ۲۲ بهمن اثبات خواهد شد که انقلاب اسلامی به مدد پشتیبانی این مردم، زنده و پویا است و در پی آن آزمونی دیگر در هفتم اسفند.
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش، ۲۲بهمن و انتخابات را دو عید پرمضمون ملت ایران دانستند و تاکید کردند که حضور همگانی مردم در انتخابات هفتم اسفند به عنوان خونی تازه، عزت و اقتدار ایران و نظام را بیمه و اهداف دشمن حیله گر غدار را خنثی می کنند.
ایشان تاکید کردند: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۳۷ سال گذشته، حضور جسمی همراه با اراده و عزم، محبت و پشتیبانی بوده است و امسال نیز به فضل الهی حضور مردم در خیابان ها، چشمگیر و دشمن شکن و مأیوس کننده بدخواهان خواهد بود.
رئیس جمهوری هم ضمن دعوت از عموم مردم برای حضور یکپارچه و پرشور در راهپیمایی٢٢ بهمن، تاکید کرد که انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی نیز با حضور حداکثری و آگاهانه مردم برگزار می شود تا برگ افتخار دیگری برای نظام جمهوری اسلامی بیافرینند.
حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات هفتم اسفندماه مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، این پیام را در بر دارد که ملت ایران پایمردتر و استوارتر پای انقلاب خود ایستاده است. /ايسنا

دیدگاه کاربران