عضویت در خبرنامه الکترونیک

اعلام نامزدهای سودای سیمرغ سینماها را شلوغ تر کرد

کد خبر: 69913
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۴۲ ق.ظ

همزمان با اعلام نامزدهای سیمرغ بلورین نهمین روز از نمایش فیلم های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با استقبال بیشتری مواجه شد.

همزمان با اعلام نامزدهای سیمرغ بلورین نهمین روز از نمایش فیلم های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با استقبال بیشتری مواجه شد.
به گزارش نداي مردم، در نهمین روز از برگزاری سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نامزدهای سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر اعلام شد که با واکنش هایی نیز مواجه شد اما اعلام این نامزدها تاثیراتش را بر سینماها گذاشت و سالن های سینما از شب گذشته شلوغ تر بود. سینما آزادی صف های انتظار را در مقابل سینما به طبقه -۱ انتقال داد تا مردم در سرمای اخیر تهران دچار آسیب نشوند.

شب گذشته سینما صحرا برای فیلم سینمایی «بادیگارد» یکی از شب های شلوغ خود را پشت سر گذاشت این سینما که در اختیار تهیه کنندگان بود با ظرفیت ۱۰۰۰ صندلی بیش از ۱۴۰۰ نفر را در خود جای داد و علاقمندان به سینمای حاتمی کیا به دیدن فیلم نشستند.

مخاطبان سینما سروش هم از فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» اقبال زیادی کردند و مخاطبین روی زمین نشستند.

سینما جوان نیز با نمایش «اژدها وارد می شود» توجه مخاطبان را به خود جلب کرد و نزدیک به ۱۰۰ نفر روی زمین فیلم را دنبال کردند. سینما آزادی نیز برای فیلم های «بادیگارد» ، «اژدها وارد می شود»، «عادت نمی کنیم» و «برادرم خسرو» سانس فوق العاده در نظر گرفت. همچنین پردیس کیان برای فیلم «بارکد» نمایش فوق العاده داشت و کوروش نیز برای فیلم های «لانتوری» و «ابدو یک روز » و «بارکد» نمایش فوق العاده در نظر گرفت. /فارس

دیدگاه کاربران