عضویت در خبرنامه الکترونیک

قطار شهری بوشهر به عالیشهر در ایستگاه اول

کد خبر: 70028
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۶ ق.ظ

قطار شهری عالیشهر در انتظار بودجه سال۹۵

خلف وعده مسئولین ادامه دارد؛
قطار شهری بوشهر به عالیشهر در ایستگاه اول
وعده مسولین که از سالها پیش مطرح شده است، در مراحل سخت اداری دست و پنجه نرم می کند و هر روز یکی از مسئولین استانی در جلسات سخنی از اجرایی شدن این پروژه را مطرح می کند.
به گزارش نداي مردم ، مسئولین استان بوشهر برای وسعت بخشیدن به مرکز استان اقدام و ساخت شهر جدیدی با عنوان عالیشهر در جنوب شرقی مرکز استان کردند.

این شهر جدید با تبلیغات گسترده مسئولین و دستگاه های اجرایی توانست افراد زیادی را از مرکز استان و شهرستان های اطراف به سمت این شهر جدید بکشانند.

این مهاجرت مردم به این شهر جدید در حالی اتفاق افتاد که برخی از دستگاه های اجرایی برای تامین زیرساخت ها اقدام جدی نکرده و مردم را دچار مشکلات اساسی کردند و باعث شد تا بسیاری از این مهاجرین از تصمیم خود منصرف شده و به شهر خود و برخی نیز به مرکز استان هجرت کنند.

مسئولین امر برای جلوگیری از مهاجرت اهالی شهر جدید اقدام به وعده هایی نظیر امکانات رفاهی و تفریحی کردند که یکی از مهمترین آنها ایجاد قطار شهری از مرکز استان تا عالیشهر بود.

این وعده مسولین که از سالها پیش مطرح شده است، در مراحل سخت اداری دست و پنجه نرم می کند و هر روز یکی از مسئولین استانی در جلسات سخنی از اجرایی شدن این پروژه را مطرح می کند.

اما برخی از مسئولین برای به تصویب رسیدن این پروژه پیگیری هایی انجام داند که به دلیل عدم پیگیری مسئولین اجرایی در ابهام به سر می برد.

این درحالی است که مردم عالیشهر همچنان در حسرت عملی شدن وعده های اقایان مسئول هستند تا بتوانند از حداقل خدمات شهری برخوردار شوند.

قطار شهری عالیشهر در انتظار بودجه سال۹۵

شهرداری عالیشهر در حاشیه افتتاح ‍ در مورد قطار شهری عالی‌شهر به بوشهر بیان کرد: مطالعات این طرح انجام و مقرر شده است که در بودجه سال ۹۵ دیده شود.

احمدی افزود: هنوز مشخص نیست که اجرای این پروژه چگونه دیده شده است که باید از طریق هیأت دولت پیگیری شود./سپاس

دیدگاه کاربران