عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری شهرداری سنندج :

تبلیغات غیرمجاز نامزدهای انتخابات جمع آوری و امحا می شود

کد خبر: 70034
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰ ق.ظ

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: چندین تیم کاری از نیروهای این شهرداری به صورت شبانه روزی تبلیغات غیر مجاز کاندیداها را جمع آوری و شعار نویسی دیوارهای سطح شهر را امحا و پاکسازی خواهند کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: چندین تیم کاری از نیروهای این شهرداری به صورت شبانه روزی تبلیغات غیر مجاز کاندیداها را جمع آوری و شعار نویسی دیوارهای سطح شهر را امحا و پاکسازی خواهند کرد.
به گزارش نداي مردم،  آرش رخزادی شامگاه شنبه در جلسه هماهنگی تبلیغات محیطی نامزدهای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در سنندج افزود: با توجه به آغاز تبلیغات نامزدهای مجلس خبرگان و همچنین شروع تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در اواخر هفته جاری، باید با برنامه ریزی لازم، کنترل وضعیت تبلیغات این دوره از انتخابات در دستور کار مدیران شهرداری قرار گیرد.
وی گفت: دستورالعمل های لازم در خصوص نحوه تبلیغ نامزدها از سوی فرمانداری به این شهرداری ابلاغ شده و شهرداری ها هم براساس وظایف و رسالت کاری خود باید نظارت کافی بر تبلیغات محیطی کاندیداها داشته باشند.
وی اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، زیبا سازی و پاکسازی معابر و خیابان های اصلی شهر بسیار حائز اهمیت بوده بنابراین در آستانه شروع تبلیغ نامزدها باید کنترل لازم در جهت جلوگیری از هرگونه تبلیغ غیر مجاز صورت بگیرد.
رخزادی با بیان اینکه رعایت قانون اولین قدم در جهت قانونمند و قانونمدار بودن است افزود: کاندیداها می توانند تبلیغات خود را در محل هایی که شهرداری برای این امر تعیین کرده است انجام دهند.
رخزادی گفت: نامزدهای انتخاباتی باید تعداد ستادهای انتخاباتی خود را به این شهرداری اعلام نمایند و فقط در محل ستادهای خود می توانند نسبت به نصب بنر اقدام نمایند.
وی تصریح کرد: مکاتبه لازم با اتحادیه داربست کاران انجام خواهد شد و بنرها و داربست های غیر مجاز نصب شده در سطح شهر جمع آوری و تا پایان انتخابات تحویل داده نخواهد شد.
وی در ادامه از امحا شعار نویسی و پاکسازی پوسترهای تبلیغاتی سطح شهر خبرداد و گفت: چندین خودرو مجهز به دستگاه کارواش به صورت شبانه روزی کار پاکسازی پوسترهای چسپانده شده در سطح شهر را انجام خواهند داد.
وی تاکید کرد: برای امحا شعار نویسی برروی دیوارها و همچنین برای جلوگیری از آسیب رساندن به زیبا سازی معابر، از رنگ های متناسب استفاده می شود.
رخزادی به شهروندان توصیه نمود: در صورت مشاهده هرگونه تبلیغ غیر مجاز و جهت پاکسازی این تبلیغات، مراتب را با شماره تلفن ۳۳۱۷۰۳۸۲ اطلاع دهند.
معاون خدمات شهری شهرداری سنندج با بیان اینکه با آغاز تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی، شور و نشاط انتخاباتی سطح شهر را فرا می گیرد ابراز امیدواری نمود طرفداران کاندیداها با رعایت قانون، شهروندان را به حضور پرشور در پای صندوق های رای ترغیب کنند.
صلاحیت چهار نامزد مجلس خبرگان رهبری در استان کردستان تایید شده است.
کردستان دو کرسی در مجلس خبرگان رهبری دارد.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و هفتمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور هفتم اسفندماه برگزار می شود. /ایرنا

دیدگاه کاربران