عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد :

افزایش ۳۷ درصدی کشف کالای قاچاق در کهگیلویه و بویراحمد

کد خبر: 70161
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۴ ق.ظ

سردار غلامعباس غلامزاده افزود: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲۴۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان کشف و ضبط کالا های قاچاق از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از ۳۷ درصد افزایش داشته است.
افزایش ۳۷ درصدی کشف کالای قاچاق در کهگیلویه و بویراحمد
به گزارش نداي مردم، سردار غلامعباس غلامزاده افزود: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲۴۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط شده است.وی کالاهای کشف شده را شامل انواع گوشی تلفن همراه،تبلت، انواع مواد غذایی خارجی،مواد نیرو زا،پتو،کفش،لامپ،باطری و لاستیک خودرو،لباس،سیگار و انواع نوشیدنی اعلام کرد.
سردار غلامزاده اظهار کرد: در ۴۸ ساعت گذشته در جاده های ارتباطی استان در سه عملیات پلیسی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان موفق به کشف و ضبط بیش از شش میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق شدند.
وی عنوان کرد:این کالاها شامل یک هزار و ۳۳۱ دستگاه گوشی موبایل و تبلت و تعداد دو هزار و ۳۳۲ عدد آدکلن خارجی و یک هزار و ۱۲۲ انواع سوپ پوشاک و تعدادی کفش بوده است.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: در این راستا دو دستگاه کامیون و یک دستگاه سواری سمند توقیف و سه نفر نیز دستگیر شدند .
وی افزود : کالاهای مکشوفه و افراد دستگیر شده به مراجع قضایی برای سیر مراحل قانونی تحویل داده شده است.
سردار غلامزاده ادامه داد:کالاهای قاچاق از بندر های استان بوشهر برای استان های تهران و اصفهان بارگیری می شوند.
استان کهگیلویه و بویراحمد به علت نزدیکی به بندر های استان های جنوبی شاهد قاچاق کالا از این استان ها به مناطق مرکزی و شمالی کشور است./ايرنا

دیدگاه کاربران