عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون عمران شهري شهرداري اصفهان :

عملیات بتن‌ریزی پل روگذر اصفهان به تهران انجام شد

کد خبر: 70268
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱:۱۰ ب.ظ

معاون عمران شهري شهرداري اصفهان گفت: مرحله دوم عمليات بتن‌ريزي پل چهارم روگذر اصفهان به تهران به حجم ۵۰۰مترمکعب انجام شده است.

معاون عمران شهري شهرداري اصفهان گفت: مرحله دوم عمليات بتن‌ريزي پل چهارم روگذر اصفهان به تهران به حجم ۵۰۰مترمکعب انجام شده است.
عملیات بتن‌ریزی پل روگذر اصفهان به تهران انجام شد
به گزارش نداي مردم، ایرج مظفر   اظهارکرد: پروژه مجموعه ‌پل‌ها و ميدان استقلال در سه شيفت كاري به سرعت در حال اجراست.
وی با اشاره به اینکه عمليات اجرايي پروژه مجموعه پل‌ها و ميدان استقلال تاكنون ۵۰ درصد پيشرفت فيزيكي داشته است، افزود: پروژه مجموعه پل‌ها و ميدان استقلال یک طرح مشترک بین منطقه ۲ و ۱۲ است که در ۴ سطح انجام مي شود.
معاون عمران شهری شهرداری اصفهان تصریح‌کرد: مسير خيابان امام خميني(ره) به اتوبان آزادگان به صورت روگذر در ارتفاع ۷+ متر، مسير بلوار دانشگاه صنعتي به بلوار آزادگان به صورت روگذر در ارتفاع ۱۴+ متر و مسیر بلوار دانشگاه صنعتي ادامه حلقه چهارم حفاظتي به صورت زیر گذر در ارتفاع ۷- متر می باشد و ساير گردشها بصورت همسطح مي باشد.
مظفر یادآور شد: فاز اول این پروژه شامل ميدان و مجموعه پل‌هاي یک تا پنج، نيمه اول سال ۹۵ به بهره برداري مي رسد اما با اضافه شدن پل‌هاي مسير قطار شهري اصفهان- شاهين شهر و بالعكس، پل گردش به چپ حلقه حفاظتي به بلوار آزادگان، زير گذر ورودي دانشگاه صنعتي اصفهان و ميدان ورودي باعث تاخير در زمان پيش بيني شده مي شود.
وی تصریح کرد: هزینه اجرای این طرح ۱۲۰میلیارد تومان است که تاکنون حدود۱۷ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده است.
معاون عمران شهری شهرداری اصفهان خاطرنشان‌کرد: میدان استقلال یکی از مبادی مهم ورودی شهر از سمت شمال است و نقطه تبادل حمل و نقلی نیز محسوب می‌شود که به دلیل وجود دانشگاه صنعتی، ترافیک سنگینی از این میدان به سمت نجف‌آباد و خمینی‌شهر ایجاد می‌شد، از این رو ساماندهی این محور در دستور کار شهرداری قرار گرفت.
مظفر ادامه داد: با تكميل پروژه تقاطع غيرهمسطح استقلال يكي از مهمترين معضلات ترافيكي ورودي شمال شهر اصفهان برطرف مي شود./ایمنا

دیدگاه کاربران