عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرمانده یگان عملیات و کنترل طرح‌های ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران :

برخورد جدی پلیس راهور با متخلفان توقف‌ دوبل

کد خبر: 70319
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۸ ق.ظ

سرهنگ سعید سپهری درباره خودروهایی که در ایام آلودگی هوا، فک پلاک شده اند، گفت: در ایام آلودگی برخورد با خودروهای دوزا تشدید شد، به طوری که در اجرای این طرح روزانه نزدیک به ۶۰۰ خودروی دودزا اعمال جریمه، فک پلاک و توقیف شد.

برخورد جدی پلیس راهور با متخلفان توقف‌ دوبل
سعید سپهری با بیان این مطلب که با توجه به نزدیک شدن پایان سال خودروهایی که مناطق مرکز ی شهر اقدام به توقف دوبل می ‌کنند با جدیت برخورد خواهد شد، گفت:پلیس راهور به خودروهای فک پلاک شده هشدار داد و با خودروهایی که با پلاک تعمیر گاه تردد می‌کنند برخورد می‌شود.
به گزارش نداي مردم،سرهنگ سعید سپهری درباره خودروهایی که در ایام آلودگی هوا، فک پلاک شده اند، گفت: در ایام آلودگی برخورد با خودروهای دوزا تشدید شد، به طوری که در اجرای این طرح روزانه نزدیک به ۶۰۰ خودروی دودزا اعمال جریمه، فک پلاک و توقیف شد.

وی در ادامه با بیان این مطلب که متاسفانه بسیاری از خودروهایی که فک پلاک شدند، به مراکز تعمیری مراجعه نکردند و حتی ۱۰ روز از مهلت آن‌ها گذشته است، افزود: در حال حاضر روزانه با ۳۰ خودرویی که تاکنون به تعمیرگاه مراجعه نکرده‌اند، علاوه بر جریمه ۵۰ هزار تومانی، خودروهای آن‌ها توقیف و به پارکینگ منتقل خواهد شد.

فرمانده یگان عملیات و کنترل طرح‌های ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران در خاتمه به خودروهای فک پلاک شده هشدار دارد و گفت: با توجه نزدیک شدن پایان سال و ترافیک در مناطق مرکزی پایتخت همچون منطقه ۱۱ و ۱۲ ،با خودروهایی که با پلاک تعمیر گاه تردد می‌کنند برخورد می‌شود، همچنین با خودروهایی که در این ایام، در این مناطق توقف دوبل می ‌کنند با جدیت برخورد خواهد شد./خبرگزاری میزان

 

دیدگاه کاربران