عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر آموزش و پرورش ساوه :

جشنواره ملاصدرا ویژه دانش آموزان دبیرستان فاطمیه در ساوه برگزار شد

کد خبر: 70368
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱:۵۸ ب.ظ

بدالله سالمی کار در حوزه علوم انسانی را پیچیده خواند و افزود: از آنجایی که انسان، محور این حوزه علمی است لذا هر گونه فعالیت در علوم انسانی نیازمند فکر و اندیشه جامع می باشد.

جشنواه ملاصدرا (کیفیت بخشی به علوم انسانی) با حضور اولیا و دانش آموزان پایه نهم دبیرستان دوره اول فاطمیه در مرکز
به گزارش نداي مردم،، مدیر آموزش و پرورش ساوه در این همایش گفت: لزوم اهمیت به علوم انسانی نظر مشترک همه صاحب نظران حوزه تعلیم و تربیت است.
عبدالله سالمی کار در حوزه علوم انسانی را پیچیده خواند و افزود: از آنجایی که انسان، محور این حوزه علمی است لذا هر گونه فعالیت در علوم انسانی نیازمند فکر و اندیشه جامع می باشد.
وی ادامه داد: کیفیت بخشی به علوم انسانی در پی نیاز جامعه به تولید فکر و طراحی مسیر و هدایت و کنترل فعالیت های انسانی برای رسیدن به توسعه پایدار ضرورت می یابد.
مدیر آموزش و پرورش ساوه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص توجه به رشته های علوم انسانی بیان کرد: امروزه کشور ما نیازمند پیشرفت در همه علوم است لیکن توجه به علوم انسانی، موفقیت در عرصه های مدیریتی را به دنبال خواهد داشت.
سالمی ابراز داشت: اشراف بر حوزه علوم انسانی، لازمه مدیریت موفق است و مدیریت موفق و پویا نیز تعالی کشور در زمینه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را در پی دارد.
کارشناس مشاوره مدیریت آموزش و پرورش ساوه نیز با تاکید بر اهمیت انتخاب رشته دانش آموزان به تشریح شرایط و ضوابط هدایت تحصیلی آنان در پایه نهم پرداخت.
محمد راد اطلاعات لازم در زمینه مهارت تصمیم گیری و رشته های تحصیلی و بازار شغلی علوم انسانی را در اختیار دانش آموزان و اولیای آنان قرار داد./پانا

دیدگاه کاربران