عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه

تمدیدگواهینامه سیستم مدیریت کیفیت شرکت آبفای شهری کرمانشاه

کد خبر: 70385
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۳:۱۳ ب.ظ

مهندس منصورکیاور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه گفت:گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 شرکت آب و فاضلاب شهری کرمانشاه تمدید اعتبارشد.

مهندس منصورکیاور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه گفت:گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 شرکت آب و فاضلاب شهری کرمانشاه تمدید اعتبارشد.
به گزارش نداي مردم، منصور کیاور  بابیان مطلب فوق افزود: ISO یا سازمان استاندارد سازی بین المللی شامل انواع مختلفی از استانداردها در دنیاست که شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه در سالهای اخیر در راستای این استاندارد ها گام نهاده است.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه با اشاره به اینکه امروزه رعایت استانداردهای کیفی در تولید و ارائه خدمات از آن چنان اهمیتی برخوردار است که اکثر کشورهای اروپایی کسب گواهینامه های مربوط به آن را شرط اولیه داد و ستدهای خویش اعلام کرده اند، اظهار داشت:این در حالی است که موج بکارگیری این استانداردها بسیاری از کشورها را فرا گرفته است .
وی خاطرنشان کرد: همگام با جهانی شدن و در هم شکسته شدن مرزهای جغرافیایی در مناسبات اقتصادی وبازرگانی، پایداری وتوسعه سازمانها بیش از بیش به عواملی نظیر نوآوری در محصول وارائه خدمات به مشتری وارباب رجوع وابسته می شود واین امر ضرورتهای جدیدی را برای سازمانها از جمله شرکت های آب و فاضلاب ایجاب می کند.
کیاور تصریح نمود: کسب گواهینامه ایزو توسط یک شرکت یا سازمان ، گویای موفقیت آن شرکت در ایجاد باور در مشتری نسبت به مسئولیت کیفیت در تمامی سطوح ، ساختار سازمانی، استقرار وبکارگیری مستمر سیاستهای کنترلی ، عملیاتی وپشتیبانی کیفیت در شرکت یا سازمان جهت حضور در بازارهای جهانی وتامین رضایت مشتریان وارباب رجوع (در بخش خدمات ) می باشد.
وی در پایان یادآور شد:گواهینامه۹۰۰۱ ISO (سیستم مدیریت کیفیت) برای سه سال آینده تا سال ۲۰۱۸ میلادی تمدید گردید./کردپرس

دیدگاه کاربران