عضویت در خبرنامه الکترونیک
مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان :

۲۷ اسفند؛ اعزام کاروان راهیان نور آزادگان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس

کد خبر: 70397
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۴۴ ق.ظ

مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان در جهت اعزام سومین کاروان آزادگان به مناطق عملیاتی جنوب کشور، از آزادگان برای شرکت در این اردوها ویژه ایام نوروز سال آینده ثبت‌نام به عمل می‌آورد. افراد متقاضی می‌توانند برای پیش‌ثبت‌نام به سایت مؤسسه مراجعه کنند.

کاروان‌های راهیان نور ویژه آزادگان با کمک و مشارکت باغ موزه دفاع مقدس از ۲۷ اسفندماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

به گزارش نداي مردم ،مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان در جهت اعزام سومین کاروان آزادگان به مناطق عملیاتی جنوب کشور، از آزادگان برای شرکت در این اردوها ویژه ایام نوروز سال آینده ثبت‌نام به عمل می‌آورد. افراد متقاضی می‌توانند برای پیش‌ثبت‌نام به سایت مؤسسه مراجعه کنند.

افراد بعد از پیش‌ثبت‌نام تا ۷۲ ساعت فرصت دارند ضمن مراجعه به مؤسسه، مدارک لازم شامل کپی کارت ایثارگری، کپی کارت ملی اعضای خانواده، کپی شناسنامه آزاده (صفحات اول و دوم) و هزینه اردو پرداخت را پرداخت کنند. چنانچه متقاضی ۷۲ ساعت بعد از پیش‌ثبت‌نام به مؤسسه مراجعه نکند، پیش‌ثبت‌نام وی ملغی و جایگزین می‌شود.

کاروان‌های راهیان نور ویژه آزادگان که با کمک و مشارکت باغ موزه دفاع مقدس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شود؛ از ۲۷ اسفندماه سفر خود را به یادمان‌های دفاع مقدس آغاز می‌کنند. این کاروان‌ها از تهران، خراسان و چند شهر دیگر از سراسر کشور عازم اردوهای راهیان نور می‌شوند.

اردوی راهیان نور ویژه این کاروان‌ها به مدت چهار روز به‌طول می‌انجامد. وسیله نقلیه در این سفر اتوبوس و هزینه‌های ایاب و ذهاب، شام، ناهار، صبحانه، میان وعده و بیمه سفر در طول سفر کاروان، به عهده مؤسسه است. همچنین اسکان زائران به صورت گروهی و خانوادگی خواهد بود./ذاکرنیوز

دیدگاه کاربران