عضویت در خبرنامه الکترونیک
فردا با حضور شهردار تهران :

۲۲ پروژه شهری در شرق پایتخت به بهره برداری می رسد

کد خبر: 70433
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۲ ق.ظ

بهمن نوری با بیان اینکه این طرح ها در قالب ۷۱ پروژه به ارزش حدود ۳۰ میلیارد تومان آماده بهره برداری شده که با افتتاح آنها خدمات رسانی به شهروندان ساکن منطقه بهبود می یابد، گفت: تکمیل حلقه خدمات دهی محله ای با احداث و افزایش زیربنای سرای محله های زرکش، دردشت، لشگر شرقی، از جمله شاخص ترین طرح هایی است که با حضور دکتر قالیباف به بهره برداری می رسد.

شهردار منطقه ۸ از افتتاح ۲۲ طرح عمرانی، خدماتی، اجتماعی و شهری با حضور شهردار تهران در شرق پایتخت خبر داد.
۲۲ پروژه شهری در شرق پایتخت به بهره برداری می رسد

به گزارش نداي مردم، بهمن نوری با بیان اینکه این طرح ها در قالب ۷۱ پروژه به ارزش حدود ۳۰ میلیارد تومان آماده بهره برداری شده که با افتتاح آنها خدمات رسانی به شهروندان ساکن منطقه بهبود می یابد، گفت: تکمیل حلقه خدمات دهی محله ای با احداث و افزایش زیربنای سرای محله های زرکش، دردشت، لشگر شرقی، از جمله شاخص ترین طرح هایی است که با حضور دکتر قالیباف به بهره برداری می رسد.
وی با اشاره به اینکه برای افزایش دسترسی شهروندان به امکانات ورزشی و خدمات رسانی به شهروندان در محله ها ساخت ۶ زمین چمن مصنوعی در محله های مدائن، لشگر غربی، زرکش، تسلیحات، فدک و مجیدیه انجام شده است، خاطر نشان کرد: با بهره برداری از این پروژه ها اهالی این محله ها می توانند آسان تر از قبل به فعالیت های ورزشی دسترسی پیدا کنند.
شهردار منطقه ۸ با اشاره به ارتقای وضعیت سلامت منطقه ادامه داد: با رویکرد آسمان آبی زمین پاک با جا به جایی مرکز بازیافت از مرکز منطقه و انتقال آن به حاشیه یکی از نواحی هم اکنون مرکز پسماند بزرگ و مکانیزه ای برای انجام فعالیت در منطقه ساخته شده است که با آخرین استانداردهای محیط زیست منطبق است.
نوری اصلاح نقاط ترافیکی و ساماندهی این نقاط را از دیگر پروژه های آماده بهره برداری منطقه دانست و اضافه کرد: گره گشایی ترافیکی از برخی محورها و تقاطع ها از جمله در میدان امام رضا(ع) و خیابان مدنی و ساماندهی پایانه های حمل و نقل رسالت و علم و صنعت در راستای اجرای طرح خط سفید از جمله دیگر طرح هایی است که آماده بهره برداری شده است.
وی ارتقای وضعیت معابر، امکانات و منظر شهری رویکرد دیگر شهرداری در اجرای این طرح ها بوده است، تصریح کرد: بهسازی خیابان دماوند حد فاصل خیابان سبلان تا آیت و آیت تا چهار راه تهرانپارس، پیاده رو سازی خیابان آیت و احداث مسیر دوچرخه سواری در این خیابان و نیز توسعه احجام و آب نماها و نورپردازی درختان و معابر از دیگر پروژه هایی است که با حضور شهردار تهران به بهره برداری می رسد.
شهردار منطقه ۸ از توجه به راهبردهای کلان شهرداری تهران در اجرای طرح های شهری خبر داد و افزود: راه اندازی مرکز مهارت آموزی کوثر در خیابان گلبرگ با هدف توانمندسازی زنان بر اساس رویکردهای ۱۸گانه شهرداری تهران در حوزه اجتماعی از طرح های شاخص اجتماعی است که در منطقه آماده بهره برداری شده است./فارس

 

دیدگاه کاربران