عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر مرکز یادگیری موسسه تبیان :

برگزاری جشنواره پروژه های دانش آموزی در اردیبهشت ماه

کد خبر: 70485
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱:۳۹ ب.ظ

مدیر مرکز یادگیری موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان گفت: جشنواره پروژه های دانش آموزی اردیبهشت ماه سال ۹۵ در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود که دانش آموزان فعالیت های پژوهشی خودشان را در این جشنواره ارائه می دهند و مورد داوری قرار می گیرند.

مدیر مرکز یادگیری موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان گفت: جشنواره پروژه های دانش آموزی اردیبهشت ماه سال ۹۵ در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود که دانش آموزان فعالیت های پژوهشی خودشان را در این جشنواره ارائه می دهند و مورد داوری قرار می گیرند.
به گزارش نداي مردم،  الناز فطیرخورانی در نشست هم اندیشی مدیران شرکت های هوشمندسازی با موضوع هوشمندسازی مدارس که صبح امروز ۴ اسفندماه در موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان برگزار شد اظهار داشت: ما در زمینه هوشمندسازی مدارس و خدمات آموزشی و سرویس های متعدد برای دانش آموزان، مدیران ، مسوولان مدرسه و اولیای دانش آموزان داشته ایم و به دنبال این هستیم که تعامل جدی ای با شرکت های مختلف در زمینه هوشمندسازی مدارس داشته باشیم و با آنها همکاری کنیم.

وی افزود: موسسه تبیان یکی از اهدافش این است که بتواند دغدغه مدیران و خانواده ها را نسبت به فضای مجازی پوشش دهد و ما حدود ۲۱ هزار محتوای مخصوص دانش آموزان در قالب های علمی ، آموزشی ، کمک آموزشی، فیلم و صوت ارائه کردیم همچنین فیلمهایی با عنوان طرح درس برای دبیران و نرم افزارهایی را برای پروژه های دانش آموزی تعریف کردیم.

مدیرمرکز یادگیری موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان ادامه داد: امسال یازدهمین دوره جشنواره پژوهشهای دانش آموزی را در ۹ تا ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۵ در دانشگاه شهید بهشتی تهران خواهیم داشت و اکنون هم روزهای آخر ثبت نام را در پیش داریم.

وی گفت: تا کنون ۱۷۰۰ گروه دانش آموزی در این جشنواره ثبت نام کردند که برای آنها اردوهای آشنایی با برخی از قسمتهای دانشگاه شهید بهشتی را هم برگزار خواهیم کرد.

خورانی گفت:طی ۳ تا ۴ سال اخیر ارتباطات خوبی را با کاربران خودمان برقرار کردیم و طی تفاهم نامه ای که با معاونت پرورشی داشتیم قرار است شبکه های اجتماعی را با همکاری هم در مدارس اجرا کنیم که ابتدا برای کانونها و تشکلهای دانش آموزی و سپس برای کل دانش آموزان اجرا خواهیم کرد که در آن شبکه اجتماعی فعالیت ها و سرویس های مختلفی را برای دانش آموزان ارائه می کنیم .

وی اضافه کرد:قصد داریم درگاه ها و سامانه های جدیدی را جهت هم اندیشی در اختیار آموزش و پرورش قرار دهیم ما حدود یک میلیون عضو کودک و نوجوان داریم که اگر خانواده ها و بزرگسالان را درنظر بگیریم این جمعیت آماری بیشتر از این خواهد شد و تبیان ظرفیت خوبی را از نظر مخاطب دارد.

مدیرمرکز یادگیری موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان ادامه داد: به زودی سرویس هنر و خلاقیتمان را برای ارائه آثار هنری و خلاقیت های دانش آموزان راه اندازی خواهی کرد و دانش آموزان می توانند با توجه به مراکز استان خود وارد این سرویس شوند و ثبت نام کنند و خلاقیت های خودشان و هنرهای خودشان را به نمایش بگذارند که این سرویس همراه با آموزش است و به دانش آموزان تکالیفی را ارائه می دهد و از آنها دریافت می کند.

وی گفت: ما یک بخش دیگری در موسسه تبیان به عنوان زیبانویسی داریم که دانش آموزان و کاربران می توانند در ۵ سطر به صورت مجازی خوش نویسی و زیبانویسی را تمرین کنند و به آنها تکلیف داده می شود. این تکالیف و مشق ها را ارائه می دهند و توسط داوران مورد بررسی قرا می گیرد و به آنها امتیاز می دهیم و سطح بندی می شوند./پانا

دیدگاه کاربران