عضویت در خبرنامه الکترونیک
سرمربی تیم تکواندوی گیتی پسند :

شکایت نصرآزادانی از گیتی پسند؛”از نام فرزان عاشورزاده سوء استفاده کردند”

کد خبر: 70500
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱:۵۶ ب.ظ

نصرآزادی در ادامه ا‌ضافه‌ کرد‌: من به عنوان مربی – بازیکن تیم گیتی پسند به خاطر این تیم از تیم ‌ملی خداحافظی کردم. در حال‌ حاضر دیگر قضیه فرق کرده است و من از حق بازیکنان نمی گذرم. تا کجا باید به این شرایط ادامه دهیم؟

سرمربی تیم تکواندوی گیتی پسند گفت: به دلیل پرداخت نشدن قرارداد بازیکنان از باشگاه گیتی پسند شکایت خواهیم کرد.

به گزارش نداي مردم، علیرضا نصر آزادانی  در خصوص عدم پرداخت قراردادهای تکواندوکاران تیم گیتی پسند، اظها‌ر کرد: از اول فصل حتی یک ریال هم به تکواندوکاران پرداخت نشده است. تکواندوکاران ما هر روز جلوی درب باشگاه هستند و پیگیر مسائل مالی‌اند، اما مثل این که خبری از پرداخت نیست. مسئولان باشگاه امروز و فردا کردند تا این که به این جا رسیدیم. تکواندوکاران حاضر به مسابقه نیستند حتی هفته‌ گذشته سه بازیکن ما به دلیل این که پولی دریافت نکردند و باشگاه به تعهدات خود عمل نکرده است، از مبارزه کردن صرف نظر کردند. با این شرایط تیم باید منحل شود.

وی افزود: باشگاه گیتی پسند با قرارداد بستن با فرزان عاشورزاده تنها از اسم این بازیکن سوء استفاده کرد. قرار بر این بود که با پرداخت مبلغ قرارداد وی به نوعی از این تکواندوکار المپیکی حمایت کنند، ولی خبری از پرداخت پول نشد.

نصرآزادی در ادامه ا‌ضافه‌ کرد‌: من به عنوان مربی – بازیکن تیم گیتی پسند به خاطر این تیم از تیم ‌ملی خداحافظی کردم. در حال‌ حاضر دیگر قضیه فرق کرده است و من از حق بازیکنان نمی گذرم. تا کجا باید به این شرایط ادامه دهیم؟

سرمربی تیم گیتی پسند با اشاره به این که قرار بود این هفته‌ را در لیگ مبارزه نکنم، خاطر‌ نشان کرد: ما اعلام کرده بودیم که به دلیل عدم پرداخت مبالغ قرارداد این هفته‌ را در لیگ برتر تکواندو مبارزه نمی‌کنیم. ما از پولادگر، رییس فدراسیون تکواندو کمک خواستیم و او نیز از ما خواست که فعلا در لیگ مسابقه دهیم و بعد از ر‌قا‌بت‌های لیگ برای پیگیری پرداخت قرارداد‌ها اقدام کنیم. البته مطمئنا با تیم دوممان در مسابقات لیگ شرکت می‌کنیم، چون بازیکنان اصلی دیگر حاضر به مبارزه نیستند و من به آنها حق می‌دهم ، زیرا باشگاه به تعهدات خود عمل نکرده است و حتی یک ریال هم به کسی پرداخت نکرد. ما بسیاری از فعالیت‌ها را با هزینه شخصی خود انجام داده‌ایم و بسیاری از سفرها با هزینه شخصی بوده، اما هیچ مبلغی به ما بازگردانده نشده است./ايسنا

دیدگاه کاربران