عضویت در خبرنامه الکترونیک
نامزد اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی از شیراز :

مجلسی باید بسازیم که برآمده از توده مردم باشد

کد خبر: 70533
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۷ ق.ظ

نامزد اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی از شیراز گفت: باید مجلسی بسازیم که برآمده از توده مردم و دلواپس آینده کشور و جوانان، فقر و نتاهنجاری که در کشور داریم باشد.

نامزد اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی از شیراز گفت: باید مجلسی بسازیم که برآمده از توده مردم و دلواپس آینده کشور و جوانان، فقر و نتاهنجاری که در کشور داریم باشد.

به گزارشنداي مردم،   بهرام پارسایی در جمع خبرنگاران گفت: مجلس آینده باید شجاعت دفاع از مردم را داشته باشد و مجلسی باشد که تنها به دنبال توسعه سیاسی نباشد، بلکه توسعه سیاسی را در کنار رونق اقتصادی داشته باشد.
پارسایی با تاکید بر اینکه، مجلس آینده باید همراه با افکار عمومی قانون گذاری کند، افزود: اگر مردم دست به تغییر نزنند این همه هزینه ای که برای به نتیجه رسیدن برجام به عمل آمده بر باد می رود.
این نامزد اصلاح طلب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به بی عدالتی و تخلف هایی که در دوره گذشته شده، گفت: امیدواریم دیگر نه شاهد گم شدن دکل نفتی باشیم و نه بورسیه های آقازاده ها و نه اختلاص های چند ده هزار میلیاردی.
این فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: ما مردم نجیبی داریم، لذا بورسیه حق نجیب زاده هاست نه آقازاده ها.
وی که در انتخابات پیش رو در لیست ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان و حامیان دولت جای گرفته با اشاره به مشکلاتی که تحریم ها برای کشور به بار آورد، ادامه داد: در سالیان قبل شاهد بودیم به دلیل تحریم ها ورود تکنولوژی و نیازهای مردم به کشور هزینه های زیادی به ما تحمیل کرد، و در عوض یک سرمایه عظیم به راحتی صادر کردیم که آن هم مغزهایی بود که به دلیل بی برنامگی و سوء مدیریت از کشور فراری شدند.
پارسایی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر اینکه، برجام با پشتوانه افکار عمومی، همت دولت تدبیر و امید و شجاعت تیم مذاکره کننده و البته حمایت رهبری معظم انقلاب به نتیجه رسید، گفت: اکنون یک فرصت طلایی برای توسعه همه جانبه کشور وایجاد روابط خوب بین المللی محیاست که با درایت می شود بهترین بهره را از آن برد.
وی تصریح کرد: ما در قالب ائتلاف امید در هر جایی که ایجاب کند از دولت حمایت می کنیم تا برجام ۲ نیز با موفقیت عملیاتی شود، زیرا در حال حاظر کشور نیاز به توسعه اقتصادی و ایجاد زیرساخت ها برای توسعه گردشگری داریم که همه در گرو وجود امنیت است.
پارسایی با بیان اینکه احساس امنیت از خود امنیت مهمتر است، افزود: الآن ایران کشوری امن است ولی حرکات عده ای افراد و گروه های خود سر احساس ناامنی را بوجود می آورد که ورود سرمایه گذار را مشکل یا غیر ممکن می کند.
این نامزد اصلاح طلب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار امیدواری کرد که مجلس آینده مجلس حامی دولت باشد و نظارت بر قانون اساسی را سرلوحه کار خود قرار دهد به گونه ای که هیچ کس با هر پشتوانه ای نتواند به اعمال خود سرانه دست بزند. /موج

دیدگاه کاربران