عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار خوی:

۲۶۰ هزار نفر در شهرستان خوی واجد شرایط رای دادن هستند

کد خبر: 70536
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۴ ق.ظ

فرماندار خوی با بیان اینکه فرمانداری به هیچ دسته و گروهی وابستگی ندارد افزود: در تلاش هستیم تا با ایجاد فضای سالم، انتخابات باشکوهی را در شهرستان خوی برگزار کنیم.

فرماندارخوی گفت: بیش از ۲۶۳ هزار نفر واجد شرایط رای دادن در شهرستان خوی هستند.

به گزارش نداي مردم، حسین سیوانی اصل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در هفتم اسفند ماه حدود ۱۸۰ شعبه اخذ رای آماده فعالیت بوده که از این تعداد ۱۰۰ شعبه ثابت و دو شعبه سیار شهری و نیز ۲۰ شعبه ثابت روستایی و ۵۸ شعبه سیار روستایی فعالیت می‌کنند.

فرماندار خوی با بیان اینکه فرمانداری به هیچ دسته و گروهی وابستگی ندارد افزود: در تلاش هستیم تا با ایجاد فضای سالم، انتخابات باشکوهی را در شهرستان خوی برگزار کنیم.

وی با بیان خبر انصراف پنج نامزد مجلس شورای اسلامی در شهرستان خوی تصریح کرد: با این انصراف‌ها تعداد کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در شهرستان خوی به ۱۶ نفر رسید.

سیوانی گفت: بیش از ۲۶۳ هزار نفر واجد شرایط رای دادن در شهرستان خوی وجود دارد که این افراد در هفتم اسفند ماه برای انتخاب نماینده مورد علاقه خود به پای صندوق‌های رای می‌روند.

وی به نقش رسانه‌ها در انتخابات اشاره کرده و بیان کرد: رسانه‌ها از اقشاری هستند که نسبت به حضور مردم در پای صندوق‌های رای تاثیر قابل توجهی داشته و باید از انتشار اخبار حاشیه‌ای، تخریبی و ایجاد دو دلی در مردم برای حضور و مشارکت یکپارچه در انتخابات هفتم اسفند خودداری کنند.

فرماندار خوی با تأکید بر اینکه ستادهای انتخاباتی نمایندگان در پی تخریب و تضعیف رقبا انتخاباتی خود نباشند، افزود:‌ تخلف انتخاباتی با آموزه‌های دینی اسلام سازگاری ندارد و بنابراین نمایندگان و ستادهای انتخاباتی آنها توجه داشته باشند که هر رفتار نامناسبی در فرآیند برگزاری انتخابات از جانب دشمنان مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد./تسنيم

دیدگاه کاربران