عضویت در خبرنامه الکترونیک
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی :

افزایش پلکانی دستمزد کارگران بازنشسته

کد خبر: 70586
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۶ ب.ظ

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: با طراحی‌های انجام شده دستمزد کارگران بازنشسته به شکل پلکانی از سال آتی افزایش می‌یابد.

به گزارش نداي مردم،  علی ربیعی با اعلام اینکه دستمزد کارگران بازنشسته به شکل پلکانی از سال آتی افزایش می یابد، از انجام طراحی های لازم برای انجام این کار خبرداد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره مسکن اجتماعی گفت: از دیگر اقدامات دولت ایجاد مسکن اجتماعی است که وزارت تعاون به همراه وزارت راه این مهم را پیگیری می کنند.

وی یکی دیگر از برنامه های ششم توسعه را پیگیری سیاست های رفاهی از سوی نهادهای مدنی در کشور نظیر دهیاری ها و یا سازمان های غیردولتی ذکر کرد و گفت: طرح خوشه بندی مشاغل از مواردی است که در برنامه ششم توسعه پیگیری خواهد شد.

ربیعی ادامه داد: در این طرح مشاغل خرد و کوچک به شکل زنجیره در مناطق روستایی کشور با توجه به قابلیت های اقتصادی و اجتماعی این مناطق تنظیم می شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به توزیع بسته امنیت غذایی از هفته آینده و اینکه در برنامه ششم توسعه این بسته به شکل هدفمندتر توزیع می شود، گفت: به غیر از زدودن فقر غذایی باید در جهت فقر آموزشی اقدام کنیم. هم اکنون ۹ میلیون نفر در کشور بیسواد مطلق هستند. /افکارخبر

دیدگاه کاربران