عضویت در خبرنامه الکترونیک
مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري قم :

برگزاري دوره‌هاي مقدماتي ايمن‌سازي در ۱۰۰ مهدكودك

کد خبر: 70589
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۲۹ ق.ظ

مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري قم گفت: دوره‌هاي مقدماتي ايمن‌سازي در ۱۰۰ مهدكودك استان قم برگزار شده است تا كودكان بتوانند به عنوان همياران آتش‌نشان در هنگام رخ‌دادهاي ناگوار اقدامات لازم را براي كاهش آسيب‌ها انجام دهند

برگزاري دوره‌هاي مقدماتي ايمن‌سازي در ۱۰۰ مهدكودك

مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري قم گفت: دوره‌هاي مقدماتي ايمن‌سازي در ۱۰۰ مهدكودك استان قم برگزار شده است تا كودكان بتوانند به عنوان همياران آتش‌نشان در هنگام رخ‌دادهاي ناگوار اقدامات لازم را براي كاهش آسيب‌ها انجام دهند.

به گزارش نداي مردم، عباس جعفري امروز با بيان اينكه شهروندان در ايمن‌سازي شهر قم نقش موثري دارند، اظهار كرد: سازمان‌ها و نهادهايي از جمله صدا و سيما بايد همراه با سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري قم براي فرهنگ‌سازي در اين راستا از ظرفيت‌هاي خود استفاده كنند.

وي از اجراي مانورهاي استاني در قم ياد كرد و افزود: نيروهاي آتش‌نشان در اين مانورها حضور مناسبي داشته و توانسته‌اند ظرفيت‌هاي خود را به خوبي نمايش دهند به همين علت مورد تشويق مسئولان استاني قرار گرفته‌اند.

مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري قم خاطرنشان كرد: دوره‌هاي مقدماتي ايمن‌سازي در ۱۰۰ مهدكودك استان قم برگزار شده است تا كودكان بتوانند به عنوان همياران آتش‌نشان در هنگام رخ‌دادهاي ناگوار اقدامات لازم را براي كاهش آسيب‌ها انجام دهند.

وي با اشاره به اينكه رخ‌دادها نشان از رعايت نكردن مسائل ايمني است، عنوان كرد: اگر همشهريان نكات ايمني را رعايت كنند و به تذكرات ماموران امدادي توجه داشته باشند آمار حوادث كاهش چشم‌گيري خواهد داشت زيرا اقدام‌هاي كوچك ناايمن سبب رخ‌دادهاي بزرگ مي‌شود.

جعفري با تاكيد بر اينكه بي‌دقتي افراد ناآگاه در بخش صنايع رخ‌دادهاي بسياري را رقم زده است، مطرح كرد: اميدواريم با توجه به اين نگاه كه پيشگيري بهتر از درمان است، در آينده نزديك بتوانيم در هر خانواده يك آتش‌نشان داشته باشيم. /شهر نيوز

 

 

دیدگاه کاربران