عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهري :

پاکسازی شهر ارومیه از پوسترهای تبلیغاتی

کد خبر: 70728
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹ ق.ظ

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: تمامی پوسترهای انتخاباتی در یک اقدام جهادی با حضور شهردار، مدیران و کارکنان شهرداری ارومیه از سطح معابر شهر ارومیه پاکسازی شد.

معاون خدمات شهري از شهروندان درخواست کرد تا چنانچه بعد از اتمام عملیات پاکسازی، در محله و کوچه خود، هنوز آثار پوسترهای تبلیغاتی دیده شود، از طریق شماره تماس ۱۳۷، آن را به شهرداری اطلاع دهند تا در اسرع وقت، پاکسازی شوند.
معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: تمامی پوسترهای انتخاباتی در یک اقدام جهادی با حضور شهردار، مدیران و کارکنان شهرداری ارومیه از سطح معابر شهر ارومیه پاکسازی شد.
به گزارش نداي مردم، مهرداد سلامتی، معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: : تمامی پوسترهای انتخاباتی در یک اقدام جهادی با حضور شهردار، مدیران و کارکنان شهرداری ارومیه از سطح معابر شهر ارومیه پاکسازی شد.
وی افزود: یک هزار نفر نیروی مدیریت پسماند، آتش نشانی و خدمات موتوری در قالب اکیپ های پاکسازی شهرداری پس از پایان مهلت زمان رای گیری انتخابات، کار پاکسازی را درسطح شهر آغاز کرده اند.
وی با بیان اینکه روند پاکسازی معابر سطح شهر ارومیه بعد اتمام زمان رای گیری آغاز شد ، تصریح کرد: بعلت استقرار مراکز تجاری و اداری درخیابان امام (ره) و تمرکز بالای تبلیغات دراین محدوده، عملیات پاکسازی پوسترهای انتخاباتی در کمترین زمان ممکن به پایان رسید.
معاون خدمات شهری شهردار ارومیه افزود: پاکسازی نما با دستگاه های کارواش و جدول شوی، پاکسازی پوستر و برچسب از روی درختان، جمع آوری پلاکارد از روی درختان و داخل فضای سبز، شستشوی پلهای عابرپیاده و پاکسازی آنها از پوستر و کاغذ از دیگر اقدامانی بود که توسط شهرداری ارومیه بلافاصله بعد از اتمام انتخابات انجام شد.
وی از شهروندان درخواست کرد تا چنانچه بعد از اتمام عملیات پاکسازی، در محله و کوچه خود، هنوز آثار پوسترهای تبلیغاتی دیده شود، از طریق شماره تماس ۱۳۷، آن را به شهرداری اطلاع دهند تا در اسرع وقت، پاکسازی شوند./جوان پرس

دیدگاه کاربران