عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان:

۴۲ فروشگاه موتورسیکلت از ابتدای سالجاری تاکنون در اصفهان پلمپ شده است

کد خبر: 70732
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱ ق.ظ

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان از پلمپ ۴۲ فروشگاه موتورسیکلت در شهر اصفهان از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد.

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان از پلمپ ۴۲ فروشگاه موتورسیکلت در شهر اصفهان از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد.
به گزارش نداي مردم، مجتبی کاظمي اظهارداشت: این واحدهای موتور سیکلت فروشی به دلیل بی توجهی به قوانین و مقررات شهری و سد معبر در پیاده رو پلمپ شدند.
وی خاطرنشان کرد: البته سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان درصدد است به زودی مجموعه نمایشگاه دوچرخه و موتورسیکلت را در خیابان سروش راه‌اندازی کند.
مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان افزود: شهروندان باید بر اساس شغلی که انتخاب می کنند واحد صنفی خود را خریداری نمایند تا مزاحم عابران در پیاده روها و سد معبر نشوند.
وی با بیان اینکه شهروندان به عنوان اصلی ترین عوامل می توانند در موضوع سدمعبر به ما کمک کنند، تصریح کرد: اطلاع رسانی به موقع شهروندان برای رفع سد معبر در خیابان ها و پیاده روها از اهمیت بالایی برخوردار است.
کاظمي با بیان اینکه شهرداری موظف است نسبت به سد معبر واحدهای صنفی متخلف اقدامات لازم را انجام دهد، تصریح کرد: متاسفانه برخی از شهروندان بدون توجه به حقوق شهروندی به حریم شهروندان تجاوز می کنند و با استفاده های نادرست از پیاده روها و برخی از خیابان ها حقوق آنها را پایمال می کنند.
مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان اضافه کرد: این اعمال باعث سلب حقوق شهروندی می شود و تاکنون مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری اقدامات مناسبی در این زمینه انجام داده است.
وی بیان کرد: متاسفانه برخی از واحدهای صنفی به توصیه ها و اخطارهای مأموران در خصوص سد معبر بی توجهی نموده و به تخلفات خود ادامه می دهند که به ناچار از طریق قوه قهریه با آنها برخورد و این واحدهای متخلف را پلمپ می کنیم. /ایمنا

دیدگاه کاربران