عضویت در خبرنامه الکترونیک
وزیر کشور :

تقدیر وزیرکشور و استاندار خراسان رضوی از اقدامات شرکت ملی گاز ایران

کد خبر: 70833
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۲ ق.ظ

وزیرکشور و استاندار خراسان رضوی در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های شهری از اقدامات شرکت ملی گازایران در جهت خدمت رسانی به مردم تشکر کردند.

وزیرکشور و استاندار خراسان رضوی در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های شهری از اقدامات شرکت ملی گازایران در جهت خدمت رسانی به مردم تشکر کردند.
به گزارش نداي مردم،  عبدالرضارحمانی فضلی در مراسم افتتاح تعدادی از پروژه‌های شهری مشهد با اشاره به اینکه در سال گذشته بعلت پایین آمدن ناگهانی قیمت نفت موفق به تامیین اعتبار و تخصیص بودجه بطور شایسته به امور عمرانی نبودیم، اظهار کرد: به حول و قوه الهی و با همیاری دستگاههای دولتی، سال ۹۵ را سال رونق اقتصادی می‌دانیم.
وزیر کشور افزود: در شهرهای بزرگی همچون مشهد مقدس شاهد پدیده حاشیه نشینی هستیم و این امر نیازمند مشارکت مردم و مسئولین در خدمت رسانی روز افزون است؛ البته جا دارد همینجا از اقدامات انجام شده توسط دستگاههای خدماتی همچون آب و برق و گاز تشکر و قدردانی کنم.
وی نگاه دولت تدبیر و امید به بحث روستاها را یک نگاه مدیریتی دانست و تصریح کرد: دلیل اصلی رشد حاشیه نشینی توزیع نامتناسب منابع در بین روستا و شهر است.
همچنین علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی در ادامه این مراسم با اشاره به جدیت وزیر نفت در بحث گازرسانی به روستاهای خراسان رضوی گفت: سرانه بهره مندی از گاز طبیعی طی دو سال آینده از ۶۷ درصد به ۸۷ درصد خواهد رسید که با ادامه این روند شاهد برداشته شدن گامی بلند تا پایان سال ۹۵ در بحث محرومیت زدایی از روستاها و حاشیه شهر مشهد خواهیم بود.
وی اقدامات انجام شده توسط شرکت ملی گاز ایران را شایسته تقدیر و قدردانی دانست.
گازرسانی به پنج هزار و ۷۵۹ واحد مسکونی در حاشیه شهر مشهد
حبیب‌الله صادقی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی در حاشیه این مراسم اظهار کرد: در سالجاری تعداد پنج هزار و ۷۵۹ واحد مسکونی در حاشیه شهر مشهد با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند.
وی ۴۸هزار و ۲۰۰متر شبکه‌گذاری و نصب سه هزار و ۳۴۹ انشعاب را از دیگر اقدامات شرکت گاز خراسان رضوی در محرومیت زدایی و توزیع متوازن منابع در سالجاری و در حاشیه شهر مشهد عنوان کرد.
صادقی افزود: سیاست وزیر محترم نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران همکاری و هماهنگی این شرکت با سایر دستگاههای خدماتی و مردم شریف استان در راستای توسعه شبکه گازی در کشور است./جمهوري اسلامي

دیدگاه کاربران