عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری شهرداری تهران :

شهرداری اجاره بهایی بابت پیاده‌رو از بانک شهر دریافت نمی کند

کد خبر: 70920
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۸ ق.ظ

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در مورد فعالیت شعب الکترونیک بانک شهر توضیحاتی ارائه کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در مورد فعالیت شعب الکترونیک بانک شهر توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش نداي مردم، مجتبی عبدالهی با رد دریافت اجاره بها از فضاهایی که شعب الکترونیکی بانک شهر در پیاده‌روها مستقر شده‌اند گفت: تا جایی که می‌دانم بحث اجاره بها مطرح نشده است.

وی با بیان اینکه در جلسه‌ای مسئولان بانک شهر خواستار اختصاص حدودا ۵۰ مکان برای جانمایی شعب الکترونیک بانک شهر شدند افزود:

نهایتا با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته و از آنجایی که در این شعب خدمات ویژه‌ای به مردم ارائه می‌شود نهایتا با جانمایی ۷شعبه در محورهای مختلف شهر موافقت شد.

عبدالهی با بیان اینکه تمامی محل‌های پیشنهادی مورد بررسی دقیق و کارشناسی شده بوده است ادامه داد: بحثی در مورد دریافت اجاره بها با مسوولان بانک شهر نداشتیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سایر بانک‌ها نیز می‌توانند درخواست ایجاد و استقرار شعب الکترونیک در معابر پایتخت داشته باشند؟ عنوان کرد: به هرحال بانک شهر متعلق به شهرداری است و خدماتی را که این بانک ارائه می‌کند سایر بانکها ندارند اما می‌توانند درخواست داده و پس از بررسی، نظر نهایی ارائه خواهد شد اما باید بگویم بانکی ندیدم که به مانند بانک شهر بسته کامل خدماتی ارائه دهد.

عبدالهی در مورد سد معبر یکی از شعب این بانک در پیاده‌رو میدان فردوسی نیز گفت: شخصا از جانمایی میدان فردوسی بازدید کرده و باید بگویم اصلا مزاحمتی برای مردم ندارد چرا که پشت ایستگاه مترو مستقر است اما بدانید که اگر متوجه شوم جانمایی استقرار شعب برای مردم مشکلاتی ایجاد کرده ضمن عذرخواهی از مردم، جانمایی را تغییر خواهم داد./ايران اكونا

 

دیدگاه کاربران