عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس بازار ماهی ساری:

عرضه و فروش ماهی در بازار درون‌شهری ممنوع است

کد خبر: 70923
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶ ق.ظ

با توجه به جلسه شورای تامین و بهداشت شهرستان، عرضه و فروش ماهی در بازار درون شهری مرکز استان ممنوع است.

با توجه به جلسه شورای تامین و بهداشت شهرستان، عرضه و فروش ماهی در بازار درون شهری مرکز استان ممنوع است.
به گزارش نداي مردم، مجتبی فرزادی  اظهار کرد: با توجه به جلسه شورای تامین و بهداشت شهرستان، عرضه و فروش ماهی در بازار درون شهری مرکز استان ممنوع است.

وی در ادامه تصریح کرد: برخی کسبه در بازار مرکزی ساری نظیر بازار نرگسیه و بازار ماهی سابق اقدام به فروش ماهی می کنند که این امر ممنوع است.

رئیس بازار ماهی ساری با بیان اینکه ماهی های موجود در این بازارها بدون نظارت و تایید بهداشتی مراجع ذی صلاح عرضه می شود؛ افزود: ممکن است ماهی های عرضه شده در این بازارها فاسد و غیر بهداشتی باشند که می بایست با نظارت و گشت های بازرسی واحد سد معبر شهرداری، بهداشت و اتاق اصناف برخوردهای لازم با آنها صورت گیرد.

فرزادی در پاسخ به سوالی مبنی بر عرضه ماهی سفید ۳۰ هزار تومانی در بازار درون شهری ساری، بیان کرد: قیمت ماهی سفید در بازار ماهی ساری حداکثر کیلویی ۲۰ هزار تومان است که متاسفانه این اختلاف ۱۰ هزار تومانی به‌دلیل عدم نظارت دستگاه‌های نظارتی هم به جهت ممنوعیت فعالیت این افراد و هم به‌دلیل گرانفروشی صورت می گیرد.

گفتنی است بازار ماهی ساری که در کیلومتر ۶ جاده ساری ـ قائم‌شهر واقع شده است با بیش از ۱۳۰ باب مغازه، یکی از بزرگ‌ترین بازارهای ماهی خاورمیانه محسوب می‌شود. /بلاغ

دیدگاه کاربران