عضویت در خبرنامه الکترونیک
منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی

حفظ آرامش جامعه و حل مشکلات اقتصادی از اولویت‌های مجلس دهم است

کد خبر: 70955
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۵۳ ق.ظ

منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت مجلس دهم پرداختن به مطالبات اقتصادی مردم است.

منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت مجلس دهم پرداختن به مطالبات اقتصادی مردم است.

به گزارش نداي مردم، محمدعلی وکیلی با اشاره به اینکه مجلس دهم باید به دنبال حل مشکل اشتغال و معیشت مردم باشد و با فساد مبارزه کند اظهار کرد: آرامش جامعه برای ما مهم است و هر کاری می کنیم تا آرامش جامعه بهم نخورد.

وی در ادامه افزود:‌مجلس دهم باید طرح‌ها و لوایحی که در راستای اشتغال زایی، تامین معیشت و بهبود فضای کسب و کار است را در اولویت خود قرار دهد.

مدیر مسؤول روزنامه ابتکار در ادامه با توصیه به رعایت اخلاق از سوی همه جریان‌های سیاسی کشور یادآور شد: تجربه ۷ اسفند نشان داد که اخلاق معجزه می‌کند . لیست اصلاحات پیش از اینکه پیروز اراده مردم باشد،‌ پیروز رعایت اخلاق بود. اصلاح‌طلبان در دوره تبلیغات به حساسیت‌های مردم توجه کردند ..

وی خاطر نشان کرد: رویکرد ما در تبلیغات نه سلبی، بلکه ایجابی بود. اکنون و پس از پایان انتخابات هم ما با همین رویکرد عمل می‌کنیم و به جای ایجاد تنش، سعی می‌کنیم با آرامش مشکلات اقتصادی مردم را سروسامان دهیم.

وکیلی در پایان با اشاره به اینکه منافع ملی و مسائل اصلی مردم خطوط قرمز مجلس دهم است افزود: ما دنبال حفظ آرامش در جامعه هستیم و واقع گرایی را به عنوان اکسیر بازی برد – برد دنبال می‌کنیم./ايسنا

 

دیدگاه کاربران