عضویت در خبرنامه الکترونیک
استاندار همدان :

کمیته امداد در جهت ایجاد اشتغال بعنوان وزنه ای موثر و کارآمد فعالیت می کند

کد خبر: 70968
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۱۲ ق.ظ

استاندار همدان گفت : امروز کمیته امداد فقط در زمینه کمک بلا عوض کار نمی کند ، بلکه در راستای ایجاد اشتغال بعنوان وزنه ای موثر و کارا فعالیت می کند .

استاندار همدان گفت : امروز کمیته امداد فقط در زمینه کمک بلا عوض کار نمی کند ، بلکه در راستای ایجاد اشتغال بعنوان وزنه ای موثر و کارا فعالیت می کند .

به گزارش نداي مردم،  «محمدناصر نیکبخت» با تبریک سالگرد تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به امدادگران، گفت: فکر تشکیل این نهاد مقدس قبل از پیروزی انقلاب و از زمانی شکل گرفت که امام راحل همه نزدیکان و مسؤولان را به حمایت از خانواده‌های نیازمند دعوت می‌کرد .
وی با بیان اینکه امدادرسانی همواره در ذهن و دل امام خمینی(ره) جاری بوده، اظهار کرد: کمتر از یک ماه از پیروزی انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) فرمان تأسیس این نهاد مقدس را صادر کرد.
استاندار همدان با اشاره به اینکه مردم با حضور پرشور خود در انتخابات هفتم اسفند همواره حمایت خود را از نظام و رهبری ثابت کردند، افزود: ملت ایران می‌داند که تهدیدات غرب بیهوده است و در مقابل همه ترفند‌ها از نظام حمایت می‌کنند .
محمدناصر نیکبخت امدادگری را خدمتی شایسته و ارزنده دانست و تصریح کرد : خدمت در کمیته امداد امام خمینی(ره) از طرفی مفید و اثرگذار و از طرفی دیگر ظریف و حساس است .
وی مردم را ولی‌نعمتان جامعه برشمرد و گفت: زمانی احترام و ارزش مردم حفظ می‌شود که به آن‌ها به چشم ترحم نگاه نشود .
این مقام مسئول تأکید کرد: فعالیت‌های این نهاد مقدس باید با افزایش طرح‌های خودکفایی و توانمندسازی خانواده‌ها روز به روز از تعداد مددجویان کم کند و خدمات خودکفایی باید تابلویی از خدمت رسانی صادقانه مسؤولان به مردم باشد .
استاندار همدان عنوان کرد: با همه توانم با تسهیل امور و تأمین اعتبار مورد نیاز در خدمت جامعه کمیته امداد امام خمینی(ره) هستم و در این زمینه از هیچگونه همکاری دریغ نمی‌کنم.
محمدناصر نیکبخت در این دیدار در خصوص رفع مشکل انشعاب برق مسکن مهر ۹۰ واحدی مددجویان تحت حمایت با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان رایزنی نموده و این مشکل مرتفع شد.
وی در پایان خاطر نشان کرد : کار امدادگران کمیته امداد بی نظیر است و زمانی زیباتر می شود که همه محرومین و نیازمندان خودکفا شوند . /رودآور

دیدگاه کاربران