عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار کرمان :

شهروندان با ارائه «کرمان کارت» از خدمات شهری بهره‌مند می‌شوند

کد خبر: 70997
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۶ ق.ظ

شهروندان می‌توانند از کرمان‌کارت برای پرداخت کرایه‌ تاکسی و اتوبوس، پرداخت هزینه‌ استفاده از وسایل شهربازی، پارکومتر و سایر موارد شهری استفاده کنند.

به گزارش نداي مردم ،علی بابایی با اشاره به طراحی ۵۰۰ هزار عدد «کرمان کارت» اظهار کرد: شهروندان کرمانی می‌توانند با ارائه این کارت از خدمات شهری استفاده کنند و با تجهیز تاکسی ها به این شبکه الکترونیکی، به ۲۰ خدمت دیگر نیز دسترسی خواهند داشت.

بابایی افزود: شهروندان می‌توانند از کرمان‌کارت برای پرداخت کرایه‌ تاکسی و اتوبوس، پرداخت هزینه‌ استفاده از وسایل شهربازی، پارکومتر و سایر موارد شهری استفاده کنند.

وی از اصلاح سیستم ترافیک کل مجموعه شهر با اتمام پروژه های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) خبر داد و گفت: همچنین در حوزه حمل و نقل عمومی، برای بازسازی ناوگان اتوبوسرانی، ۵۰ اتوبوس با اعتبار یک میلیارد تومان نوسازی شده و به زودی فعال می‌شوند.

شهردار کرمان از آزادسازی خیابان گلبازخان خبر داد و تصریح کرد: با اتمام این عملیات، میدان ارگ بسته و پیاده‌راه می شود و با بازگشایی مسیر ایرانمنش، خیابان شریعتی نیز از سه راه شهید چمران بسته و تا مشتاق، پیاده‌راه می‌شود.

بابایی با بیان این که این مدل کار در همه شهرها پیاده شده و جواب داده است، تصریح کرد: تاکنون همیشه برای سواره‌ها کار شده و به فکر پیاده‌ها نبوده ایم که با اجرای این دو طرح، بافت قدیم هم حفظ می‌شود./مهر

 

دیدگاه کاربران