عضویت در خبرنامه الکترونیک
با حضور استاندار اصفهان:

 پاركينگ طبقاتي شهداي ايرانپور شهر مباركه به بهره برداري رسيد

کد خبر: 71027
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۶ ب.ظ

با حضور دكتر رسول زرگرپور پاركينگ طبقاتي شهداي ايرانپور شهر مباركه افتتاح و به بهره برداري رسيد.

با حضور دكتر رسول زرگرپور پاركينگ طبقاتي شهداي ايرانپور شهر مباركه افتتاح و به بهره برداري رسيد.
به گزارشنداي مردم، دكتر رسول زرگرپور در آيين افتتاح و بهره برداري پاركينگ طبقاتي شهداي ايرانپور شهر مباركه، ضمن اداي احترام به شهداي گرانقدر اين شهرستان و مردم با فرهنگ، متدين و با بصيرت مباركه، گفت: مباركه يك شهر پيشرفته و توسعه يافته است و توسعه و پيشرفت و ارائه ي خدمات مطلوب براي مردم اين شهرستان از اهميت ويژه اي برخوردار است.
استاندار اصفهان با بيان اينكه تمام تلاش مديريت شهري و نوع مديريت شورايي ايجاد شرايط خوب و در شأن مردم است، افزود: شهرستان مباركه شهرستاني زنده و پويا و رو به توسعه و رونق است و در مسير پيشرفت و توسعه قرار گرفته است.
زرگرپور افزود: بايد به همه ي مردم و مسئولين اين شهرستان تبريك گفت كه پروژه هايي كه در مباركه ايجاد مي شود و در حال اجرا است با استاندارد شهرهاي درجه يك كشور مطابقت دارد و در تراز شهرهاي بزرگ است.
مدير ارشد استان ضمن تقدير از تلاش هاي ۴ ساله نماينده ي اين شهرستان در مجلس شوراي اسلامي گفت: شرايط طلايي براي منتخب مردم شهرستان ايجاد شده است كه بتواند در توسعه و پيشرفت مباركه قدم بردارد.
گفتني است پاركينگ طبقاتي شهداي ايرانپور شهر مباركه با اعتبار بالغ بر ۱۳۰ ميليارد ريال و با مساحت ۱۵ هزار متر مربع در ۵ طبقه با حضور استاندار اصفهان افتتاح و به بهره برداري رسيد./استانداري اصفهان

دیدگاه کاربران