عضویت در خبرنامه الکترونیک
نماینده منتخب مردم اسفراین در مجلس دهم :

استفاده ازخردجمعی وتوان همه سلایق تنها راه پیمودن گام های بزرگ است

کد خبر: 71083
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۴۸ ق.ظ

استفاده ازخردجمعی وتوان همه سلایق تنها راه پیمودن گام های بزرگ است

استفاده ازخردجمعی وتوان همه سلایق تنها راه پیمودن گام های بزرگ است
نماینده منتخب مردم اسفراین در مجلس دهم روز شنبه در پیامی اعلام کرد: گام های بزرگ را تنها با بهره گیری از عقل و خردجمعی و استفاده حداکثری از همه توانمندی ها با هرگرایش و سلیقه سیاسی و فرهنگی، می توان پیمود.
استفاده ازخردجمعی وتوان همه سلایق تنها راه پیمودن گام های بزرگ است
به گزارش نداي مردم، در پیام هادی قوامی آمده است: حضور پررنگ و معنی دار مردم در پای صندوق های رای دو مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی در حقیقت تایید قاطعانه شعار کار و تلاش برای داشتن میهنی آباد است.
درادامه این پیام با قدردانی از حضور نامزدها و طرفداارن آنها در ایجاد فضای پر شور و نشاط انتخابات و مشارکت بیش از ۷۰درصدی بیان شده است: در ابتدای این مسیر پر نشیب و فراز ایستاده ام تا با توکل به دادارس توانا و به اتفاق و حمایت مردمان سرزمینم برای دفاع از خواسته های حقیقی و منافع مردم، ایجاد بستری مناسب برای رویش استعدادها در بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی و خدمات و نیز زمینه سازی در جهت خلق فضای کار و تلاش و آرامش بیشتر، با نگاه اعتدال گام برداریم.
نماینده منتخب مردم اسفراین دراین پیام تاکیده کرده است: اینجانب بر این باورم که گام های بزرگ را تنها با بهره گیری از عقل و خردجمعی و استفاده حداکثری از همه توانمندی ها با هرگرایش و سلیقه سیاسی و فرهنگی ، می توان پیمود و از تمام فرهیختگان ، کارآفرینان و اندیشمندان دعوت به همکاری می کنم .
قوامی در این پیام با قدردانی از حضور پرشور همه مردم درخلق حماسه ۷اسفند، آنان را به مدیریت بر احساسات و پرهیز از قهرمان سازی و اسطوره پروری، که از عوامل عقب ماندگی کشورهای جهان سوم است و دعوت به اتحاد و همدلی بیشتر در جهت پیشرفت و توسعه و رفع هرگونه بی عدالتی از چهره این کهن شهر اسفراین فراخونده است.
درانتخابات ۷اسفند ،هادی قوامی نماینده اداور هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی برای سومین دوره متوالی منتخب مردم اسفراین در مجلس دهم شد.
شهرستان ۱۲۷هزار نفری اسفراین در۶۰کیلومتری جنوب شرقی بجنورد دارای یک کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی است./ايرنا

دیدگاه کاربران