عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان شاهرود :

ذخیره سازی ۴۵۰ تن میوه شب عید در شاهرود/ میوه شب عید در ۴۰ جایگاه شهری و روستایی عرضه می شود

کد خبر: 71120
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۸ ق.ظ

رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان شاهرود با بیان اینکه ۴۵۰ تن میوه شب عید در شهرستان شاهرود ذخیره سازی شده است گفت: این میوه ها شامل ۳۰۰ تن پرتقال و ۱۵۰ تن سیب است که در ۴۰ جایگاه شهری و روستایی عرضه خواهد شد.

رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان شاهرود با بیان اینکه ۴۵۰ تن میوه شب عید در شهرستان شاهرود ذخیره سازی شده است گفت: این میوه ها شامل ۳۰۰ تن پرتقال و ۱۵۰ تن سیب است که در ۴۰ جایگاه شهری و روستایی عرضه خواهد شد.
به گزارش نداي مردم، جابر رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان شاهرود در خصوص عرضه میوه مخصوص شب عید در شهرستان شاهرود گفت: براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار و با توجه به نیاز شهرستان و جمعیت میزان ۳۰۰ تن پرتقال و ۱۰۰ تن سیب مخصوص شب عید برای عرضه در شهرستان شاهرود در نظر گرفته شد و به ستاد تنظیم بازار استان نیز اعلام شد.
وی با بیان اینکه در ستاد تنظیم بازار استان سهیمه سیب و پرتقال شهرستان هر کدام به میزان ۵۰ تن کاهش یافت اظهار کرد: براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان ۲۵۰ تن پرتقال و ۱۰۰ تن سیب مخصوص شب عید به شهرستان شاهرود اختصاص یافت که برای اطمینان خاطر از تامین میوه با پیگیری های معاون استاندار سمنان و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود ۵۰ تن میوه ای که در استان از سهمیه شاهرود کم شده بود نیز تامین شد.
رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان شاهرود با اشاره به ایجاد قرار داد برای تامین میوه شب عید افزود: از ۲۰ روز گذشته کار حمل و بسته بندی میوه ها آغاز شده و کل سهمیه پرتقال به این شهرستان انتقال داده شده و در سردخانه ذخیره شده است و حمل و ذخیره سازی سیب نیز از فردا آغاز خواهد شد.
جابر با بیان اینکه قیمت میوه های شب عید از سوی وزارت جهاد کشاورزی اعلام خواهد شد تصریح کرد: ۴۰ مرکز مخصوص عرضه میوه شب عید در شهرستان شاهرود در نظر گرفته شده است که ۲۴ مرکز عرضه میوه در شهر شاهرود و ۱۶ مرکز دیگر در بخش های بسطام، مرکزی، بیارجمند بویژه روستاهای دور دست نظیر طرود و خارتوران به عرضه میوه خواهند پرداخت.
وی با اشاره به آغاز طرح توزیع میوه از ۱۶ اسفندماه در جایگاه های تعیین شده بیان کرد: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده در این خصوص و تولید خوب میوه در سراسر کشور پیش بینی میشود مشکل خاصی وجود ندارد./تفتان ما

دیدگاه کاربران